Witaj w erze dynamicznej estetyki. Nowa gama rewolucyjnych wypełniaczy TEOSYAL® RHA już w Polsce

Każdego dnia, kiedy się uśmiechamy, mówimy, ziewamy, mrugamy… unosimy czoło, ściągamy brwi, marszczymy nos, rozciągamy usta – nasza twarz jest w nieustannym ruchu, codziennie wykonując nawet kilka tysięcy mikroekspresji! Aby po wstrzyknięciu kwasu ta bogata mimika została zachowana, a efekt wygładzenia był widoczny, potrzeba naprawdę zaawansowanych technologicznie preparatów.

TEOSYAL® RHA 1, 2, 3 i 4 to wypełniacze stworzone z myślą o zachowaniu naturalnej mimiki i ekspresji twarzy. Przeznaczone są szczególnie do okolicy ust, oczu, czoła czy policzków. Na czym polega ich rewolucyjna moc? To zasługa nowatorskiej metody sieciowania, zastosowanej w procesie produkcji.

Aby zrozumieć, jakimi cechami powinien odznaczać się wysokiej jakości kwas hialuronowy (HA), powinniśmy dowiedzieć się więcej na temat sposobu jego powstawania. Naturalny HA (hialuronic acid) składa się z bardzo długich łańcuchów kwasu. W warunkach laboratoryjnych te długie łańcuchy ulegają degradacji. Dlatego – aby stworzyć spełniający oczekiwania pacjentów, spoisty i trwały żel – konieczne jest uzupełnienie go w procesie produkcji o duże ilości substancji sieciującej, np. BDDE. Proces ten powoduje jednak usztywnienie struktury kwasu oraz utratę przez niego właściwości wiskoelastycznych (im wyższa masa cząsteczkowa i długość łańcucha, tym większa elastyczność substancji).
Aby temu zapobiec TEOXANE  wraz z naukowcami z Uniwersytetu w Grenoble opracowało unikalną metodę sieciowania. Opatentowana metoda „SIECI UTRWALONEJ” pozwala, na zachowanie naturalnie długich łańcuchów HA oraz naturalnych mobilnych wiązań, które tworzą się między łańcuchami kwasu. Dzięki tej metodzie do utworzenia usieciowanego HA wykorzystuje się bardzo małe ilości BDDE, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnych właściwości dynamicznych żelu. W ten sposób udało się stworzyć niezwykle rozciągliwy żel, odporny na nacisk (np. podczas snu) oraz działanie czynników zewnętrznych.

TEOSYAL® RHA to pierwszy tak sprężysty preparat dostępny na polskim rynku. Dzięki swoim właściwościom – pełnej integracji z tkanką – jest niewyczuwalny i świetnie sprawdza się na ruchomych obszarach twarzy, gwarantując naturalny i długotrwały efekt. Warty polecenia wszystkim osobom, które pragną wyglądać i czuć się młodo, nie rezygnując z naturalnej ekspresji twarzy.

 CENA ZABIEGU:

1100,00 -1300,00

w zależności od użytego preparatu