Zabiegi powiększania i modelowania ust  stanowią naturalny sposób podkreślenia Twoich ust, dodając im pożądanej objętości i kształtu. Twoje usta przyciągają wzrok i stanowią centrum uwagi. Nasi specjaliści pomogą ci stworzyć pełniejsze usta, podkreślić kontur ust, podkreślić naturalnie wyglądający łuk. W klinice możesz wykonać zabiegi:

  • Nadanie pełnej objętości ustom
  • Zaznaczenie konturu ust
  • Unoszenie kącików ust
  • Redukowanie linii palacza wokół ust

Do powiększenia i modelowania ust stosujemy wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego sprawdzonych i znanych marek.

  • Stylage
  • Juvederm
  • Teosyal
  • Restylane

TEOSYAL® Kiss  / RHA Kiss

Zaprojektowany z myślą o ustach. Znajduje zastosowanie przy: zmianie kształtu, zwiększeniu objętości, korekcji zmarszczek wokół ust, wzmocnieniu kącików, nawilżeniu. Usta, ze względu na ich gęstą sieć naczyń krwionośnych wymagają specjalnie opracowanego produktu. Laboratorium TEOXANE zaprojektowało bezpieczny produkt, który umożliwia niezwykle precyzyjną korektę ust. Utrzymuje się w tkance bardzo długo a efektem są naturalnie wypełnione usta. Preparat utrzymuje się 9-12 miesięcy.

Cena podstawowa ampułki 1200,00

StylAge Lips

Stworzony specjalnie z myślą o korekcjach ust StylAge Lips jest idealnym produktem dla najbardziej wymagających pacjentów. Preparat pozwala na zwiększenie objętości ust, odtworzenie konturu oraz korekcję ich dysproporcji. Dzięki technologi IPN-like preparat jest bardzo plastyczny i łatwy w podaniu, a zastosowanie manitolu powoduje zmniejszenie ryzyka wystąpienia siniaków w trakcie zabiegu, jak również obrzęku po zabiegu. Preparat utrzymuje się 9-12 miesięcy.

Cena podstawowa ampułki 1200,00

Jak przebiega zabieg   ?

Zabieg trwa ok. 20 minut, przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i jest praktycznie bezbolesny. Iniekcja kwasu hialuronowego wykonywana jest cienką igłą, punktowo. Jak po każdym tego typu zabiegu może wystąpić obrzęk i nadmierna wrażliwość na dotyk, ponieważ obszar ust jest okolicą szczególnie wrażliwą.  Zwykle objawy te występują w ciągu 2 dni. Jednymi z najczęstszych działań niepożądanych po iniekcjach kwas hialuronowego są: grudki, asymetria, obrzęki i krwiaki. .Po wstrzyknięciu preparatu z kwasem hialuronowym mogą pojawiać się niewidoczne, ale wyczuwalne grudki. Najczęściej w ciągu 2 tygodni powinny one zniknąć, jeżeli będziemy stosować się do zaleceń lekarza i wykonywać odpowiednie masaże ust. Zawsze jednak, gdy coś nas zaniepokoi, również grudki, należy skontaktować się z lekarzem, który wykonywał zabieg. Tworzenie się grudek po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego może być również uwarunkowane indywidualną budową ust i predyspozycjami organizmu. Po zabiegu należy bezwzględnie unikać dotykania brudnymi rękoma miejsc wkłuć igły oraz nie powinno się nakładać fluidu, a zwłaszcza pędzlem do makijażu. Ponadto przez 2 tygodnie po zabiegu należy chronić usta przed ciepłem i promieniowaniem UV, gdyż może to prowadzić do przedwczesnego wchłonięcia się kwasu hialuronowego. Osoby ze skłonnością do opryszczki powinny zapobiegawczo zażywać preparaty hamujące wirusa .

Powiększanie ust to zabieg, który w szybki sposób podnosi atrakcyjność naszej  twarzy . Pełne usta od zawsze kojarzyły się z młodością, witalnością, a także z dodają subtelnej delikatności twarzy.  Klinika Magnolia  w Łodzi zaprasza na zabiegi w atrakcyjnych cenach

 CENA ZABIEGU:

od 900,00 do 1200,00 w zależności od użytego preparatu

FILM