Perfect  Peel jest nowoczesnym, bezpiecznym i skutecznym średniogłębokim peelingiem przeznaczonym do wszystkich rodzajów skóry (fototypy 1-6). Synergistyczne połączenie niezwykle skutecznych składników w jednym peelingu umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów i zapewnia bezpieczeństwo stosowania.

Aplikacja peelingu jest praktycznie bezbolesne, nie wymaga wstępnego przygotowania skóry i zapewnia minimalny okres wyłączenia pacjenta. Peeling nie wymaga neutralizacji.

Perfect Derma Peel jest jedynym peelingiem zawierającym glutation – niezwykle silny antyoksydant, który nie tylko rozjaśnia i rozświetla skórę, ale także spowalnia proces starzenia i chroni skórę przed działaniem wolnych rodników.

główne składniki

Glutation (GSH) – „Mistrz” wśród antyoksydantów. Ma ogromne znaczenie dla ochrony skóry przed wolnymi rodnikami, powstałymi w wyniku działania promieni UV. Bierze udział
w procesach oddychania komórkowego.
Kwas kojowy – ma działanie rozjaśniające i usuwające przebarwienia.
TCA – wykazuje działanie złuszczające oraz stymuluje produkcję kolagenu odbudowującego skórę.
Kwas salicylowy – ma silne działanie przeciwzapalne jak również cechuje się dobrą penetracją do gruczołów łojowych, dlatego jest on szczególnie skuteczny w przypadku skóry trądzikowej.
Fenol – zwalcza wolne rodniki, powoduje złuszczenie skóry i działa przeciwbólowo.
Witamina C – jest również antyoksydantem, dodatkowo rozjaśnia skórę oraz hamuje melanogenezę. Jest też niezbędnym składnikiem w procesie tworzenia kolagenu.
Kwas retinowy (pochodna witaminy A) – wspomaga produkcję kolagenu i elastyny, hamuje meloanogenezę, pobudza pracę komórek skóry.

zalecany dla

The Perfect Peel nadaje się do skóry
w okolicach twarzy, oczu, piersi, dekoltu, dłoni, ramion i pleców. Zalecany jest do uzyskania poprawy kolorytu i faktury skóry.  Zmniejszenia i/lub całkowitej eliminacji przebarwień, zarówno posłonecznych jak i melasmy. Poprawy wyglądu skóry trądzikowej przez zmniejszenie blizn potrądzikowych oraz widoczności porów. Odmłodzenia i napięcia skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu.

zalety glutationu

Glutation jest peptydem zbudowany z trzech aminokwasów kwasu glutaminowego, cysteiny i glicyny, występuje we wszystkich komórkach roślin i zwierząt. Swojej budowie zawdzięcza szczególne właściwości przeciwutleniające.  Ponadto ma zdolność do wyłapywania wolnych rodników chroniąc komórki przed działaniem środowiska zewnętrznego. Ta właściwość glutationu ma szczególne znaczenie w wątrobie gdzie chroni komórki przed szkodliwym działaniem toksyn, leków czy alkoholu.  Wyczerpanie lub bardzo niski poziom glutationu prowadzi do śmierci komórek (apoptozy).

 • Utrzymuje żywotność i aktywność biologiczną komórek, neutralizując wolne rodniki
 • Jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy działającym wewnątrzkomórkowo
 • Na poziomie syntezy białek pomaga w tworzeniu kolagenu i elastyny
 • Odgrywa kluczową rolę w procesach pigmentacji /melanogenezy/, chroniąc skórę przed przebarwieniami
 • Jego unikalne działanie polega na tym, że może współgrać z innymi    substancjami działającymi przeciwutleniająco zwiększając ich działanie przeciwutleniające: witamina C, witamina E, selen, ekstrakt z pestek winogron, kwas alfa-liponowy, CoQ10 (koenzym Q10)
 • Wspomaga system immunologiczny podczas procesów zapalnych
 • Poziom glutationu zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego podawanie glutationu jako suplementu stosowanego miejscowo, znacząco wpływa na prawidłową pielęgnację skóry
 • Poziom glutationu zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego podawanie glutationu jako suplementu stosowanego miejscowo znacząco wpływa na prawidłową pielęgnację skóry
 • sposób działania

  Aby zapewnić spektakularne efekty każdy zabieg z użyciem produktów
  The Perfect Derma Peel składa się z dwóch etapów.
  Pierwszy etap to zabieg w gabinecie lekarskim, w drugim pacjent stosuje specjalny system leczniczo-pielęgnacyjny w domu.
  Już po tygodniu skóra jest rozświetlona, odświeżona, odmłodzona.

The Perfect Derma Plus Booster zawiera to samo synergistyczne połączenie składników
co doskonały The Perfect Derma Peel, ale w wyższych stężeniach.
Stworzony została z myślą o pacjentach potrzebujących silniej działającego peelingu.

zalecany dla

Perfect Derma Plus Booster to skuteczne wzmocnienie peelingu w leczeniu takich zmian skórnych jak przebarwienia, blizny, melasma, trądzik, rogowacenie, uszkodzenia skóry wywołane słońcem.
Szczególnie polecany dla skóry grubej i ze skłonnością do przetłuszczania się.
Perfect Derma Plus Booster nie nadaje się dla wrażliwej skóry. Może być stosowany na twarz i ciało.

posób działania

Perfect Derma Plus Booster  łączymy z The Perfect Derma Peel przed aplikacją. Nie wolno stosować produktu jako samodzielny peeling.

główne składniki

Perfect Derma Plus Booster zawiera te same składniki co Perfect Derma Peel, ale w mocniejszym  stężeniu.  Stosowany jest do wzmocnienia efektów zabiegu. Zalecany jest do twarzy od drugiego zastosowania peelingu.

Do zabiegów na ciało dobrze jest zastosować booster już od pierwszej aplikacji.

 CENA ZABIEGU:

Perfect Peel peeling – 1300zł

perfect Peel +Skin Booster 1500,00