TEOSYAL® Ultra Deep

Specjalnie opracowany implant do leczenia obszarów wymagających zwiększenia objętości, kształtowania owalu twarzy w szczególności kości policzkowych, policzków. Przywraca prawidłową objętość i kontur twarzy. Rekomendowany jest również do korekcji głębokich zmarszczek w grubej skórze, korekty fałd skóry. Efekt utrzymuje się bardzo długo, od 12 do 16 miesięcy.

Cena 1 amp.1200,00

TEOSYAL® Ultimate

Wolumetryczne odmładzanie polega na kształtowaniu rysów twarzy poprzez dodawanie objętości tam gdzie ją z upływem lat tracimy lub odejmowanie objętości w obszarach, które chcemy optycznie „wyszczuplić”. Ultimate jest rekomendowany do odbudowy utraconej objętości (duże obszary), szczególnie do modelowania owalu twarzy, odtwarzania zapadniętych policzków, skroni. Efekt utrzymuje się 18-24 miesięcy.

Cena 1 ml.1200,00

PRINCESS VOLUME

Hialuronowy wypełniacz zmarszczek stosowany w głębszych kuracjach. Zawiera wysoko usieciowany żel z kwasu hialuronowego. Charakteryzuje się wysoką elastycznością i zdolnością do zwiększania objętości skóry, co umożliwia skuteczne modelowanie twarzy, dające widoczny, długotrwały i naturalny efekt. Pricess Volume jest skuteczną metodą na wypełnienie policzków, lifting wolumetryczny, korekcję zapadniętych skroni, korekcję nosa lub wygładzenie głębokich zmarszczek oraz fałd na twarzy. Nadaje się także idealnie do powiększania ust oraz korygowania kontury twarzy. Po zastosowaniu wypełniacza Pricess Volume skóra odzyskuje witalność, staje się jędrna i pełna wigoru.

Cena 1 amp.950,00

MezoLIFT  Redensity I  LIFTING I MEZOTERAPIA W JEDNYM SUBTELNE PODBICIE KOŚCI POLICZKOWYCH  WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK | REWITALIZACJA SKÓRY | MODELOWANIE TWARZY

Szukasz skutecznego zabiegu odmładzającego? Zależy Ci na kompleksowej terapii? Chcesz szybko odzyskać młody wygląd? Zabieg polecany dla osób które mają wątpliwości przed wykonaniem zabiegu wolumetrycznego. Oznacza to że osiągniemy efekt zbliżony do wypełniacza o krótszym okresie trwałości i delikatniejszym efekcie uniesienia.

Mezolifting Redensity I to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, który łączy lifting i mezoterapię igłową w kompleksową terapię odmładzającą dedykowaną twarzy a dokładnie jej dynamicznym obszarom głównie w okolicach kości policzkowych. Ta unikalna metoda przywraca skórze młody i zdrowy wygląd ponieważ:
redukuje efekty starzenia, wzmacnia zdolność do odbijania światła, zapewnia rewitalizację tkanek, wygładza głębokie zmarszczki i blizny,
skutecznie odbudowuje strukturę skóry w głębokich warstwach
uzupełnia naturalne deficyty i przywraca skórze prawidłową gęstość, zwiększa elastyczność skóry, modeluje kontury twarzyNa czym polega mezolifting?
BEZINWAZYJNY LIFTING
Zabieg polega na śródskórnej aplikacji preparatu za pomocą zastrzyków wykonywanych bardzo cieniutką igłą. Kwas hialuronowy oraz pozostałe aktywne składniki dostarczane do głębokich warstw skóry zapewniają doskonałe rezultaty bez interwencji chirurgicznej.

Cena 1 ml. 750,00

 CENA ZABIEGU:

950,00 -1200,00

w zależności od użytego preparatu

ZOBACZ FILM