Klinika medycyny estetycznej Magnolia w Łodzi. Radiesse podany do tkanki podskórnej powoduje natychmiastowe pozbycie się zmarszczek.

Szukasz sposobu na nieinwazyjne ujędrnienie skóry i zniwelowanie zmarszczek? Poznaj zabieg Radiesse, dostępny w ofercie Kliniki Magnolia w Łodzi. Kolagen nadaje skórze objętość, elastyczność i siłę, aby wyglądała młodo. W procesie starzenia ubywa naturalnego kolagenu, zmniejsza się objętość i elastyczność skóry. z kolei utrata elastyczności i objętości jest przyczyną powstawania zmarszczek i linii mimicznych, które sprawiają, że skóra nie wygląda świeżo i młodo.


Uzupełnienie objętości. Odbudowa kolagenu. Ożywienie.

Idealna redukcja zmarszczek jest osiągana poprzez uzupełnienie objętości skóry. RADIESSE wypełniacz natychmiast nadaje skórze objętości i redukuje oznaki starzenia się skóry, ponieważ składa się z mikrocząsteczek wapnia i specjalnej matrycy żelowej. Działanie preparatu RADIESSE jest wyjątkowe, ponieważ tworzy rusztowanie pod skórą, odbudowuje strukturę i stymuluje produkcję naturalnego kolagenu.1 Proces ten trwa przez kilka miesięcy. Zostało udowodnione klinicznie, że efekt kuracji RADIESSE utrzymuje się przez rok, a u części pacjentów ponad.


 Modelowanie konturu twarzy

Zastosowanie wypełniacza RADIESSE powoduje zwiększoną produkcję naturalnego kolagenu i skuteczną poprawę objętości skóry. Efekt kuracji utrzymuje się przez rok, a u części pacjentów przez ponad rok.


Bruzdy nosowo – wargowe

Bruzdy między nosem, a kącikiem ust mogą być frustrujące. Łatwo jest je wypełnić, aby wyglądać świeżej i młodziej.


Linie marionetki

Po ich wypełnieniu znika smutny lub zmartwiony wyraz twarzy.


Dolna szczęka

Wyraźny kontur dolnej szczęki pomaga w utrzymaniu młodego kształtu V.


Kąciki ust

Wraz z wiekiem kąciki ust opadają, co może powodować smutny wyraz twarzy. Wypełnienie utraconej objętości w tym obszarze przywraca pogodny wygląd.


Podbródek/ Zagłębienie brody

Płaski podbródek sprawia, że twarz staje się mniej wyrazista. Niewielkie wgłębienia na podbródku mogą nawet nadawać jej nierówny wygląd. Wypełniacz RADIESSE można zastosować dla skorygowania podbródka do jego naturalnego wyglądu. Zapadnięte zagłębienie podbródka – powszechnie występujące u mężczyzn można wypełnić RADIESSE, dzięki temu uzyskując jędrny i zdrowy wygląd.


Korzyści RADIESSE

  • Dobrze tolerowany
  • Nie wymaga przeprowadzania testów alergicznych
  • Bezpieczny w użyciu
  • Najpopularniejszy preparat w Stanach Zjednoczonych uznany jako najbezpieczniejszy przez Międzynarodowe Federacje Zdrowia
  • Natychmiastowy efekt dzięki elastycznej matrycy żelowej
  • Długotrwałe efekty dzięki stymulacji produkcji kolagenu
  • Skuteczna poprawa objętości skóry oraz intensyfikacja produkcji kolagenu

MOŻLIWA REAKCJA PO ZABIEGU

Ze wskazań producenta wynika  że w razie wystąpienia obrzęku przez około 24 godziny po zabiegu w miejsca wykonania iniekcji można przykładać okłady z lodu bądź inne zimne okłady. Pacjent po zabiegu powinien unikać ekspozycji na słońce, czy inne formy promieniowania ultrafioletowego. Zaleca się także po zabiegu unikać sauny oraz intensywnych zabiegów stosowanych na skórę twarzy. Jeżeli pojawią się wyczuwalne guzki, należy masować dany obszar. Według producenta bezpośrednio po zabiegu należy zachęcać pacjentów do ograniczenia ruchów w obrębie twarzy poprzez unikanie mówienia, uśmiechania się, czy śmiechu.

Jak wskazuje producent Merz Aesthetics po zabiegu może dojść  do wystąpienia obrzęku lub uczucia drętwienia. Obrzęk ustępuje zazwyczaj po upływie 7 do 10 dni. Może jednak utrzymywać się nawet przez kilka tygodni. Z kolei uczucie odrętwienia powinno ustąpić w ciągu 4 do 6 tygodni.

Z zaleceń producenta wynika również, że lekarz powinien zapewnić pacjentowi doustne środki przeciwbólowe i zalecić płukanie ust roztworem soli fizjologicznej 4 do 6 razy dziennie przez tydzień po zabiegu.

 CENA ZABIEGU:

korekta owalu twarzy wolumetria

1800,00 1,5 ml