Laserowe usuwanie przebarwień

Zabieg usuwa piegi, posłoneczne plamy barwnikowe, kolorowe tatuaże, a u ponad 80 % pacjentów stwarza szansę na trwałe pozbycie się uporczywie nawracających przebarwień twarzy. Kolejną zaletą jest możliwość przeprowadzenia zabiegu w wersji tzw. peeling laserowego, co umożliwia nie tylko wyrównanie kolorytu, ale także odmłodzenie skóry i jest dobrą profilaktyką przeciwstarzeniową.
Zmiany pigmentowe posłoneczne oraz piegi – wymagają zazwyczaj jednorazowego zabiegu, po kilkunastu minutach intensywnie ciemnieją, a następnie ulegają delikatnemu złuszczaniu trwającego ok. tygodnia. Pełny efekt pojawia się 2-3 tyg. po leczeniu. Przez 2 do 7 dni może być obecne lekkie zaczerwienienie skóry, natomiast następnego dnia po zabiegu można stosować makijaż. W przypadku zmian mieszanych i głębokich – gdzie barwnik zlokalizowany jest na granicy naskórka i skóry właściwej lub tylko w skórze właściwej, leczenie ustalane jest indywidualnie, choć i tak w większości sytuacji jest także jednorazowe. Po zabiegu należy bezwzględnie unikać słońca i stosować krem z filtrem typu SPF 50.
Nawracające przebarwienia – wymagają kilku tzn. od 4 do 6 zabiegów, początkowo zazwyczaj w odstępach 10 -14 dniowych, kolejne sesje od 2 do 4 tyg.. Ze względów na przełomową technologię PTP której zastosowanie uzależnione jest od anatomicznej lokalizacji przebarwień, sesje odbywają się w odstępach 4-6 tygodniowych, są skuteczniejsze i wymagają mniejszej ilości powtórzeń. Po uzyskaniu korzystnego rezultatu, obowiązkowe jest stosowanie do pół roku – filtrów przeciwsłonecznych oraz preparatów wspomagających zawierających między innymi: kwas azelainowy, retinoidy, arbutrynę, hydrochinon lub jego alternatywy. Leczenie jest wysoce skuteczne, uzyskujemy bardzo dobre rezultaty, nawet jeden zabieg może przynieść duże rozjaśnienie zmian.

 CENA ZABIEGU:

 twarz

› Twarz  350-500

›  Nos   150-250

› Dekolt  450-550