Odwiedź Klinikę Magnolia w Łodzi i poznaj zabiegi, dzięki którym zatrzymasz wypadanie włosów. Poznaj skuteczne zabiegi.

Osocze Bogatopłytkowe PRP  jako idealna mezoterapia włosów – nowoczesne narzędzie w walce z łysieniem !  Mezoterapia z użyciem osocza bogatopłytkowego jest terapią wskazaną zarówno dla osób z łysieniem plackowatym, jak i z włosami wyjątkowo słabymi, wymagającymi silnego odżywienia. Koncentrat bogatopłytkowy uzyskuje się z własnej krwi pacjenta. Po znieczuleniu miejscowym skóry głowy i pobraniu krwi próżniowo do próbówek krew zostaje poddana wirowaniu w medycznej wirówce laboratoryjnej. Uzyskane osocze bogatopłytkowe będzie pobudzać cebulki do wytwarzania nowych włosów. Lekarz wciąga preparat do strzykawki i ostrzykuje nim skórę głowy pacjenta.
Nie jest to zabieg bezbolesny, ale krótki. Jednorazowa wizyta trwa od 10 do 15 minut. Po jednym dniu nie widać już ukłuć igły i można spokojnie iść do pracy. Po mezoterapii osoczem bogatopłytkowym odrastają nowe i mocniejsze włosy, jest ich też więcej niż było wcześniej – z jednej cebulki wyrasta więcej niż jeden włos. W efekcie zabieg powstrzymuje wypadanie włosów i hamuje proces łysienia. Na rezultaty trzeba jednak nieco poczekać, ponieważ proces odrostu nowego włosa trwa 3 miesiące. 

DR.CYJ  Terapia peptydowa hair Filler to nowoczesny sposób na wypadanie włosów oraz ich zagęszczenie
Jaki problem rozwiązuje zabieg – wskazania?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach. Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów. Efekt jest widoczny przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć.

TERAPIA  Regen Lab Matrix  z użyciem kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego polega na podaniu koktailu  w skórę w celu jej regeneracji. Osocze bogatopłytkowe uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulacja komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzenie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu kwas hialuronowy nawilża odżywia i zatrzymuje włos w cebulce . Zabieg jest szybki, całkowicie bezpieczny . W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość krwi  do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w wirówce. Oddzielenie leukocytów i erytrocytów od osocza zawierającego płytki krwi następuje w ciągu kilku minut. Kolejnym etapem jest wstrzykiwanie osocza do skóry.

Płytki krwi zawarte w osoczu bogatopłytkowym produkują czynniki wzrostu, które:
  • pobudzają procesy regeneracji tkanek
  • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
  • aktywują komórki macierzyste do działania
  • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

 Efekty zabiegu

  • rewitalizacja skóry głowy
  • remodeling włókien kolagenowych
  • poprawa ukrwienia skóry
  • przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

 CENA ZABIEGU:

 w zależności od wybranego

zabiegu

i ilości preparatu

PRP osocze bogatopłytkowe 500,00

DR. CYJ 700,00

REGEN LAB Matrix 1500,00