Teosyal® Kiss

TEOSYAL®Kiss – preparat stosowany do korekty i wypełniania ust. TEOXANE zaprojektował dłużej trwały, bezpieczny, skuteczny, łatwy do wstrzykiwania produkt, który umożliwia niezwykle świetną i precyzyjną korektę ust. Teosyal Kiss nie może być wstrzykiwany w powierzchownej skórze właściwej. Kurację należy powtórzyć po 9-12 miesiącach. TEOSYAL® Kiss – jest produktem wysoko usieciowanym,  jest to bardzo lepki żel do leczenia wrażliwych obszarów wokół ust, korekty konturu oraz powiększenia ust. Usta, ze względu na ich mobilność i gęstą sieć naczyń krwionośnych wymagają specjalnie opracowanego produktu.
Teosyal Kiss pozwala na:
zmianę i modelowanie kształtu ust
zwiększenie objętości ust
korektę zmarszczek wokół ust
podtrzymanie kącików ust
nawilżenie ust

TEOSYAL® Ultra Deep

TEOSYAL®Ultra Deep – najmocniejsza forma preparatu z silnie usieciowanym kwasem hialuronowym o stężeniu 25 mg. Jest stosowany w przypadku głębokich zmarszczek w grubej skórze. Można nim również modelować kontur twarzy oraz uwypuklać kości policzkowe.Jest produktem wysoko usieciowanym. Specjalnie zaprojektowany do leczenia bardzo głębokich zmarszczek w grubej skórze, usuwa fałdy skóry, przywraca prawidłową objętość i kontur twarzy, wypełnia zapadnięte policzki. Przy użyciu cienkich igieł, wstrzyknięcie nie jest traumatyczne dla pacjenta. Kurację należy powtórzyć po 9-12 miesiącach.
Teosyal – efekt liftingu bez skalpela

Teosyal jest wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego w różnych stężeniach, pochodzenia niezwięrzęcego. W skład wypełniacza wchodzą usieciowany kwas hialuronowy i bufor fosforanowy pH 7,3. Preparat jest przeźroczystym, apirogennym, sterylnym, usieciowanym żelem. Substancja dostępna tylko w gabinetach lekarskich w jednorazowych strzykawko – aplikaturach. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo i higienę zabiegu.

Teosyal® – przebieg zabiegu

Zabieg rozpoczyna się dokładnym zdezynfekowaniem całej twarzy. Preparat jest wstrzykiwany przez lekarza, bezpośrednio w miejsca, gdzie tkanka wiotczeje. Substancja trafia, dzięki cienkiej igle, do środkowej warstwy skóry właściwej, dokładnie w miejsce, które chcemy skorygować. Przy tego rodzaju zabiegu niezwykle ważna jest precyzja lekarza ostrzykującego skórę. Igła nie powinna być wsunięta ani zbyt głęboko, ani zbyt płytko. Po wstrzyknięciu preparatu lekarz dokładnie masuje obszar poddawany zabiegowi, żeby równomiernie rozprowadzić preparat. Teosyal skutecznie wypełnia zmarszczki, ale ulega rozpadowi biologicznemu i powoli się wchłania. Okres działania preparatu zamyka się w czasie od 6 – 12 miesięcy.

Teosyal® – efekty zabiegu

W celu osiągnięcia zamierzonych efektów zazwyczaj wystarcza wykonanie pojedynczego zabiegu. Niemniej jednak czasami niezbędne pozostaje przeprowadzenia kolejnego zabiegu. Wskazane jest również okresowe dopełnianie zmarszczek, w celu podtrzymania efektów.  Teosyal bardzo głęboko nawilża skórę, dzięki swojej nieusieciowanej postaci. Żele tego typu mogą pochłonąć wodę objętościowo 1 000 przerastającą ich własną masę. Pierwsze efekty zabiegu są zauważalne natychmiastowo, gdyż od razu widać napięcie na skórze.
Ogólnie ujmując produkty marki  Teosyal wpływają na:
– zwiększenie objętości tkanki skórnej,
– wypełnienie zmarszczek,
– poprawę kolorytu skóry twarzy,
– naprężenie skóry,
– jędrność skóry
– elastyczność skóry,
– napięcie mięśni,
– poprawę konturu twarzy.

Teosyal® – przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu

Teosyal® nie może być stosowany:
– na skórę ze stanami zapalnymi,
– z połączeniem z peelingami lub światłem lasera w jednorazowej sesji,
– u osób, u których stwierdzono nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
– nie należy go stosować w miejscach, gdzie wstrzyknięte były inne wypełniacze,
– u kobiet w ciąży lub karmiących.

 CENA ZABIEGU:

TEOSYAL Kiss (1amp.1,0ml) 1100,00
TEOSYAL Ultra Deep (1amp.1,0ml) 1300,00