Nucleofill Soft Plus  Hit w leczeniu okolicy oka !

Nucleofill Soft Plus to pierwszy produkt złożony z fragmentów łańcuchów polinuklotdowych o niskiej masie cząsteczkowej stworzony z myślą o szczególnie delikatnych obszarach, takich jak okolica oczu. Silny efekt liftingujący (uniesienie tkanek, poprawę gęstości skóry) !

WSKAZANIA:

zmarszczki mimiczne wokół oczu
poprawa struktury naskórka
zagęszczenie skóry właściwej
cienie pod oczami

Problem cieni pod oczami dotyka ponad 50% kobiet powyżej 30. roku życia. To właśnie oczy, w pierwszej kolejności, zdradzają naszą ogólną kondycję i wiek. Na początku cienie pojawiają się w kącikach oczu, z czasem syndrom „smutnych i zmęczonych oczu” rozprzestrzenia się. Twarz wygląda o kilka lat starzej. Przyczyn powstawania cieni jest wiele: zmęczenie, słaba mikrocylkulacja, styl życia.

Młodość i naturalność. Biostymulacja w wersji premium.

Skóra, która wygląda na wypoczętą, jest nawilżona oraz zachwyca młodzieńczym blaskiem, a do tego twarz, która nie traci swoich naturalnych cech. Nie jest „zrobiona”. To efekt, jaki pozwala uzyskać zabieg z użyciem biostymulatora tkankowego. Jednym z nich, nowością na polskim rynku, jest Juvenus marki Croma, oparty na bazie polimeryzowanych polinukleotydów. Produkt w postaci bezbarwnego żelu, podany podskórnie, silnie stymuluje produkcję fibroblastów, poprawa elastyczność skóry, zagęszcza ją, nawilża i napina.

Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku powierzchniowych zmarszczek wokół ust czy na policzkach, przy niwelowaniu małych i średnich blizn zanikowych oraz poprawie kondycji szyi i dekoltu. Największą zaletą nowości  jest naturalny efekt po wykonaniu całej procedury. Gwarantuje, że po wyjściu z gabinetu każda kobieta będzie wyglądała na wypoczętą i promienną. I pozostanie niezmiennie sobą.

 CENA ZABIEGU:

dolna powieka 450 zł

górna powieka 450 zl

powieka górna i dolna 800 zł