Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:- liftingu

– antyoksydacji

– nawilżenia

Potrójne działanie preparatu na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu. Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest „zmiatania” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.Produkt jest naturalny i bezpieczny, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu. Dostępny dwóch odsłonach: Nuclefoill Medium oraz Nucleofill strong. Więcej informacji na temat produktu i protokołu zabiegowego uzyskasz u przedstawicieli Croma Pharma.

NucleoFill – na czym polega zabieg i komu jest polecany?

NucleoFill to preparat do głębokiej biostymulacji skóry. Zawiera naturalne polinukleotydy, które nawilżają, liftingują skórę i eliminują wolne rodniki. Synergia tych trzech efektów odmieni Twoją skórę.

Jeśli masz ziemistą, odwodnioną cerę, chcesz poprawić jej napięcie i koloryt, a przy tym zredukować oznaki starzenia, zabieg NucleoFill spełni wszystkie Twoje oczekiwania!
Co to jest NucleoFill?

Pod nazwą NucleoFill kryje się linia innowacyjnych żelowych preparatów do odnowy i przebudowy skóry na poziomie komórkowym. Dzięki swoim biochemicznym właściwościom skutecznie poprawiają kondycję skóry i chronią ją przed procesem starzenia. Tym bardziej, że można je podać techniką mezoterapii. O skuteczności NucleoFillu przesądzają polinukleotydy. To drobne fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, które oddziałują na skórę w trzech kierunkach.

Po pierwsze, wywierają silny wpływ na fibroblasty, czyli występujące w skórze właściwej komórki tkanki łącznej, odpowiedzialne na za produkcję kolagenu i elastyny, czyli białek budulcowych skóry. Polinukleotydy z jednej strony pobudzają proces dojrzewania fibroblastów, a z drugiej stymulują je do produkcji nowego kolagenu typu I. W ten sposób zagęszczają i ujędrniają skórę, czyniąc ją naturalnie odmłodzoną.

Po drugiej, wykazują wysokie właściwości hydrofilowe. Oznacza to, że łatwo wiążą cząsteczki wody i mogą zatrzymywać ją na poziomie nukleotydów strukturalnych (w macierzy pozakomórkowej). Ten mechanizm działania przekłada się poprawę nawilżenia skóry i wzmocnienie powłoki hydrolipidowej.

Po trzecie, eliminują wolne rodniki, odpowiedzialne za stres oksydacyjny i przedwczesne starzenie się skóry. Działanie antyoksydacyjne przynosi wiele korzyści i stanowi podstawę pielęgnacji anti-aging.

Połączenie biostymulacji, nawilżenia i antyoksydacji przynosi spektakularną poprawę, a efekty NucleoFillu są potwierdzone naukowo. Badania kliniczne potwierdzają, że preparat polinukleidowy:

spłyca zmarszczki,
zwęża pory,
poprawia grubość i napięcie skóry,
ujednolica koloryt,
zwiększa nawilżenie i elastyczność skóry.

Komu polecamy zabieg NucleoFill?

Preparaty NucleoFill są przeznaczone do każdego rodzaju skóry. Mają czysty skład, bez cukrów i białek, dlatego nadają się także dla osób z cerą wrażliwą. Z mocy polinukleoidów mogą skorzystać wszyscy, którzy chcą poprawić jej kondycję i wygląd skóry. Zabieg szczególnie polecamy w przypadku cery:

odwodnionej, wiotkiej, niedotlenionej, o ziemistym kolorycie, pozbawionej blasku, z objawami starzenia (zmarszczkami, przebarwieniami),  narażonej na duży wpływ słońca, zanieczyszczeń, dymu tytoniowego,
wymagającej profilaktyki anti-aging.

Preparaty Nucleofill można zastosować do poprawy skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także rąk. O dłoniach często zapominamy, a przecież dzięki nim pracujemy. Ponadto dłonie zdradzają nasz wiek, są naszą wizytówką. Dlatego warto o nie zadbać.
Co wybrać NucleoFill Medium czy NucleoFill Strong?

Proces starzenia skóry na dobre rozpoczyna się po 25. roku życia. Od tego czasu produkcja kolagenu i elastyny zaczyna sukcesywnie maleć, czyniąc skórę coraz bardziej wiotką i podatną na wpływ różnych szkodliwych czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Chociaż na proces starzenia spory wpływ ma genetyka, dieta i styl życia, zmiany fizjologiczne są nieuchronne. Dlatego profilaktykę anti-aging najlepiej rozpocząć jak najwcześniej. Świetnym na to sposobem są zabiegi z preparatem NucleoFill Medium.

Z kolei NucleoFill Strong to remedium na problemy skóry dojrzałej, odwodnionej i niedotlenionej oraz problemowej. Skutecznie redukuje zmarszczki i bruzdy, ujędrnia i uelastycznia skórę, poprawia koloryt. Sprawdza się również w terapii blizn i rozstępów.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg całej twarzy trwa około 30-40 minut, a pojedynczej strefy zabiegowej zaledwie 10-15 minut.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Zastosowanie metody nici liftingującej pozwala osiągnąć doskonały rezultat estetyczny bez stosowania tradycyjnych operacji chirurgicznych.

Efekty to wyraźne podciągnięcie, zliftingowanie luźnej, wiotkiej, opadającej skóry policzków, czoła i podbródka. Rezultaty są widoczne bezpośrednio po zabiegu,ale efekt narasta w czasie i utrzymuje się ok. 2-3 lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Odczucia po zabiegu i możliwe skutki uboczne

Po zabiegu mogą wystąpić: bolesność, uczucie ciągnięcia, obrzęk, zaczerwienienie, czasowa asymetria, siniaki, nierówność konturu. W bardzo rzadkich przypadkach może wystąpić podwyższona temperatura (ponad 37,5 °C), pulsujący ból, zauważalna asymetria, pogłębiania się obrzęku. Wówczas niezwłocznie należy zgłosić się do naszej Kliniki lub do swojego lekarza. Z reguły okres gojenia trwa 1-2 tygodnie, ale już po kilku dniach pacjent może wrócić do codziennego rytmu życia.

Zalecenia pozabiegowe

W ciągu 24 godzin od wykonania procedury w obszarze zabiegowym należy przykładać zimny kompres. Przez okres 2-3 dni powstrzymywać się od picia gorących napojów i spożywania gorących posiłków, a od alkoholu dłużej niż dwa tygodnie.

Po zabiegu zaleca się pacjentowi w domu przecierać miejsca wkłucia i wyprowadzenia igły roztworem na bazie spirytusu. W okresie około tygodnia od przeprowadzenia zabiegu zaleca się ograniczyć aktywność mimiki twarzy (nie jeść hamburgerów, głośno się nie śmiać), nie stosować masaży, unikać wysiłku fizycznego np. fitness, nie korzystać z zabiegów intensywnie rozgrzewających np. kąpieli
w saunie, czy basenu.

W obszarze zabiegowym nie stosować żadnych zabiegów rozgrzewających przez okres nie krótszy niż miesiąc od zabiegu implantacji nici. Jak również w okresie około dwóch miesięcy przeciwwskazany jest głęboki masaż, fizjoterapia i stosowanie innych technik – śródskórnie.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

 • choroby autoimmunologiczne;
 • ciężka choroba ogólnoustrojowa
 • ciężkie,chwiejne nadciśnienie tętnicze
 • hemofilia;
 • zaburzenia psychiczne i neurotyczne;
 • stany zapalne i nowotwory w obszarze planowanej interwencji;
 • tendencja do przerostu i bliznowacenia (tworzenia keloidów)
 • zaburzenia krwi;
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych;
 • zaostrzenie przebiegu wszelkich chorób przewlekłych;
 • ciąża i laktacja;
 • wcześniej wprowadzone nierozpuszczalne implanty w obszarze zabiegowym

 CENA ZABIEGU: 1 amp 900,00