Makijaż Permanentny służy do korekty brwi.
Kosmetycznym celem makijażu permanentnego jest wynik ostateczny który będzie podkreślał naturalną urodę lub korygował drobne niedoskonałości.
Makijaż permanentny powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy, wiec należy dokładnie dopasować barwę, odcień i intensywność pigmentu. Tuż po zabiegu pigment w skórze jest ciemniejszy, a po kilku dniach blednie o około 40-50%.
Makijaż permanentny utrzymuje się na skórze około trzech lat. Wpływ na trwałość makijażu ma jednak wiele czynników, z których najistotniejszym jest układ odpornościowy Klientki.
Makijaż permanentny wykonany naszymi metodami jest w najwyższym stopniu komfortowy, daje maksimum zadowolenia i najwspanialsze z możliwych efekty, brwi metodą ręczną (TAFFY) uzyskujemy niezwykle realistyczny obraz brwi nie w formie plam,ale pojedynczych włosków. Bezpieczną pigmentację  brwi  gwarantuje stopniowi zwiększama ilość wprowadzanego pigmentu, podnosząc jakość pigmentacji i redukując czas zabiegu i bólu!

MAKIJAŻ PERMANENTNY PROCEDURA ZABIEGU

MAKIJAŻ PERMANENTNY PROCEDURA ZABIEGU

Makijaż permanentny jest zabiegiem, który podlega ścisłym procedurom w gabinecie Magnolia. Rozpoczyna się wstępną informacją w zakresie przebiegu procedury, zasad jakie dotyczą wykonania makijażu, przebiegu całego procesu związanego z wykonaniem makijażu. Omówione zostają wszystkie etapy zabiegu.  Klient otrzymuje stosowną ankietę, w której umieszczone są wszystkie najważniejsze informacje związane ze wskazaniami, przeciwwskazaniami do zabiegu. W ankiecie umieszczone są także wszystkie informacje, które klient powinien otrzymać, związane z postępowaniem po zabiegu oraz tym,  jakie kosmetyki powinno się/można używać,  włączeniem  preparatów pielęgnacyjnych,  stosowaniem środków bezpieczeństwa, aby nie wyniknęły działania niepożądane/ powikłania .

W ankiecie jest umieszczona również informacja w jakim okresie należy dokonać korekty makijażu.  Korekta jest jednym z etapów zakończenia wykonywania usługi. W czasie wykonywania makijażu permanentnego pacjent ma pełną kontrolę nad każdym etapem przebiegu zabiegu. Na wstępie Klientka ustala wraz z linergistką kształt brwi, który nanoszony jest odpowiednią, zmywalną kredką. Na tym etapie wspólnie z pacjentką wyznaczany jest kontur, rozmiar, wielkość, długość i  szerokość brwi. Następnie, po zaakceptowaniu danego kształtu, Klientka wybiera razem z linergistką kolor, jaki finalnie ma zostać uzyskany na skórze. Do dyspozycji jest ponad 20 różnych kolorów.  Kolejnym etapem jest znieczulenie chwilowe pacjentki do makijażu, a następnie przystąpienie do pierwszych aplikacji pigmentu. Klient cały czas ma przy sobie lusterko, jest świadomy i ogląda nanoszony pigment.  Akceptuję każdy krok procesu wykonywania makijażu permanentnego. Po zakończonym wstępnie w wypełnieniu wybranego kształtu klient ocenia czy jest zadowolony. Jeśli nie – wskazuje linergistce swoje sugestie i wspólnie ustalają ostateczne szczegóły wykonanego makijażu. Czasem jest to kwestia wydłużenia lub pogrubienia w określonych miejscach makijażu bądź też zagęszczenia pigmentu zgodnie z oczekiwaniami klientki. Po zakończonym makijażu permanentnym Klientka jeszcze raz, ostatecznie, ocenia, patrząc w lusterko, czy jest zadowolona z udzyskanego kształtu i koloru. Jeśli tak – makijaż zostaje utrwalony.  Po kilku minutach, kiedy pigment zostaje utrwalony Klient ostatecznie wyraża swoją opinię na temat wykonania makijażu.  Z chwilą kiedy makijaż zostaje zaakceptowany, Klient opuszcza gabinet. W ciągu 30 dni makijaż utrwala się, wyłuszcza,  następuje proces gojenia naskórka. Może na tym etapie dojść do lekkiej zmiany koloru – może on np. zblednąć (w zależności od pielęgnacji domowej czy stanu skóry)
Po 30 dniach Klientka ma obowiązek i prawo skorzystać z korekty, która jest ostatnim etapem wykonywania makijaż. W czasie korekty, zgodnie z sugestiami pacjenta dochodzi do ostatecznego skorygowania kształtu i koloru makijażu permanentnego.


 

 CENA ZABIEGU:

Brwi: 700 zł

Zabieg nie obejmuje korekty.
Korekta do 30 dni po zabiegu płatna do uzgodnienia może obejmować koszt materiałów 350 -450 zł