Visage Excellence to uniwersalne, rozpuszczalne nici z wielokierunkowymi wypustami. Każda sekwencja wypustów zlokalizowana jest w kierunku przeciwnym do poprzedniej. Specjalnie zaprojektowane wypusty po zaimplementowaniu powodują lepsze napięcie i podtrzymanie tkanek. To unikalne rozwiązanie zwiększające siłę uniesienia tkanek.

Metoda Visage Excellence może być stosowana do liftingu i odmłodzenia twarzy i szyi. Efektywnie zaprojektowane nici liftingują miejsca zabiegowe dzięki prostej i nieinwazyjnej procedurze. Nici wprowadzane są pod skórę za pomocą tępo zakończonej kaniuli, która pozwala uniknąć dodatkowego krwawienia i obrzęku po zabiegu. Metoda Visage Excellence to łatwa i szybka metoda liftingu wymagająca jedynie minimalnego czasu rekonwalescencji.

Zabiegi Aptos Lift to nowość, która zrewolucjonizowała mało-inwazyjne techniki odmładzania. Nie wymaga żadnych nacięć ani ingerencji chirurgicznej. W zaledwie kilkadziesiąt minut pozwala przywrócić twarzy młode rysy, czy skorygować niedoskonałości.

Nici VISAGE EXCELLENCE stworzone na bazie bioabsorbowalnego materiału, który wchłania się całkowicie w ciągu 360 dni. Ze względu na ich strukturę z mikrowypustami, nić jest niezawodnie zakotwiczona w tkankach miękkich, tworząc silnie podtrzymujący szkielet, naprowadza tkanki na ich pierwotne położenie (liftinguje), co wraz z zaawansowaną techniką implantacji, polegającą na okalaniu tkanek i grupowaniu, zabezpiecza je przed ponownym przemieszczeniem.

Dodatkowy efekt odmładzający wywołuje kwas polimlekowy (L-lactic), który aktywuje rewitalizację i spowalnia procesy starzenia od wewnątrz. Możliwe jest osiągnięcie widocznego efektu liftingu wszelkich obszarów twarzy, jak również szyi. Zastosowanie metod VISAGE EXCELLENCE pozwala osiągnąć doskonały rezultat estetyczny bez stosowania tradycyjnych operacji chirurgicznych. Poprawa jest widoczna bezpośrednio po zabiegu. Optymalny efekt jest w pełni widoczny po 2-3 tygodniach. Rekonwalescencja trwa 1-2 tygodnie, ale już po kilku dniach pacjent może wrócić do codziennego rytmu życia. Rezultat utrzymuje się około 2 lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Nici są wprowadzane poprzez punkty wkłucia, za pomocą wysoce wyspecjalizowanej, dostosowanej do danego obszaru zabiegowego i techniki implantacji, igły prowadzącej. Bezpieczeństwo stosowania produktów z linii VISAGE EXCELLENCE jest osiągane poprzez zastosowanie wchłanialnego materiału, o właściwościach nie tylko liftingujących, ale także biorewitalizujących. Zaawansowana technologia nici z kwasu polimlekowego, zespolonych z wysoce wyspecjalizowanymi dla poszczególnych obszarów zabiegowych igieł prowadzących, czyni technikę implantacji łatwą, a dla pacjenta mało inwazyjną. Ponadto wszechstronność możliwości zabiegowych produktów z linii VISAGE EXCELLENCE czyni je najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem dopasowanym do potrzeb pacjenta.

Zabieg nićmi VISAGE EXCELLENCE jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Opracowanie całej twarzy trwa około 30-40 minut, a pojedynczej strefy zabiegowej zaledwie 10-15 minut. Przeciwwskazaniami do zabiegu są ostre infekcje, zmiany nowotworowe, zaburzenia krzepnięcia krwi, stany zapalne. Po zabiegu zaleca się aby w ciągu 2-3 tygodni po zabiegu pacjent powstrzymywał się od intensywnych skurczów mięśni mimicznych twarzy oraz masaży, nie korzystał z klubów fitness i unikał intensywnego rozgrzewania np. w saunie.

Linia VISAGE EXCELLENCE dedykowana jest do korekcji takich obszarów jak: brwi, obszar kości jarzmowej, żuchwa (chomiki), podbródek.

 CENA ZABIEGU:

cena za zabieg w zależności od ilości implantowanych nici  cena za nić 700,00