Kompleksowa terapia kręgosłupa – 3, 5 lub 10 sesji

 

 


Indywidualna terapia kręgosłupa: sposób na likwidację bólu pleców, dogłębny relaks.
Masaż kręgosłupa: popularny zabieg polegający na masowaniu tkanek miękkich od kości krzyżowej do potylicy z uwzględnieniem obręczy biodrowej i barkowej.
Konsultacja z fizjoterapeutą: możliwość zoptymalizowania leczenia pod kątem indywidualnych dolegliwości

Specjalizujemy się w leczeniu dolegliwości narządów ruchu – dysponuje sprzętem renomowanych firm. Fizjoterapeuci regularnie uczestniczą w międzynarodowych szkoleniach, stale podnosząc kwalifikacje.


Karnety masaży

karnet  3 – sesji masaży po 30 minut  (240 zł  zamiast 270 zł) w pakiecie 3 masaże relaksacyjne masaż pleców na bazie delikatnych olejków pielęgnacyjnych wykonywany z elementami masażu leczniczego w tym jeden z wykorzystaniem bańki chińskiej.

karnet  5 – sesji masaży po 30 minut  (350 zł zamiast 750 zł)  w pakiecie  relaksacyjne  masaż pleców na bazie delikatnych olejków pielęgnacyjnych wykonywany z elementami masażu leczniczego w tym dwa z wykorzystaniem bańki chińskiej.

karnet    10  – sesji masaży po 30 minut  (700 zł w pakiecie zamiast 900 zł) relaksacyjne  masaż pleców na bazie delikatnych olejków pielęgnacyjnych wykonywany z elementami masażu leczniczego w tym dwa z wykorzystaniem bańki chińskiej i dwa z wykorzystaniem ciepłych kamieni.