NOWOŚĆ   INTENSYWNE ZABIEGI MEDI EXPRESS  EFEKT „NOWEJ SKÓRY”. Zabiegi opracowane zostały w kilku wersjach, by można je było precyzyjnie dopasować do różnych typów i potrzeb skóry wymagającej odnowy i rewitalizacji. Zastosowane w nich kwasy: mlekowy, glikolowy, szikimowy, laktobionowy, fitowy oraz migdałowy przenikają do wielu warstw naskórka. Wielkim atutem jest nowatorski KOMPLEKS TLA™, który działa na skórę osłonowo, łagodzi, silnie ją nawilża i ujędrnia. Wersja hybrydowa, wzbogacona o technikę mikronakłuwania skóry, dodatkowo intensyfikuje i przedłuża efekty zabiegu. SPEKTAKULARNY REZULTAT  JUŻ PO JEDNYM ZABIEGU!

MANDEL EXPRESS PEEL  EKSPRESOWY ZABIEG REWITALIZUJĄCY Z ZASTOSOWANIEM KWASU MIGDAŁOWEGO
CAŁOROCZNY, uniwersalny zabieg do każdego rodzaju skóry wymagającej rewitalizacji, łącznie z wrażliwą, delikatną i naczynkową. Błyskawicznie wygładza powierzchnię skóry. Budzi skórę do życia. Doskonały jako szybki zabieg bankietowy przed wyjściem.
Czas zabiegu: 30 minut
MANDEL LIFT PEEL ZABIEG LIFTINGUJĄCY Z ZASTOSOWANIEM KWASU MIGDAŁOWEGO
CAŁOROCZNY zabieg do każdego rodzaju skóry zmęczonej. Szczególnie korzystny dla cery mieszanej, tłustej, problematycznej,
o poszarzałym kolorycie. Zmniejsza świecenie się skóry, rewelacyjnie wygładza i nadaje zdrowy, świeży koloryt. Zapewnia uczucie spektakularnego liftingu, czyni skórę aksamitnie gładką i miękką w dotyku. Polecany jako rewelacyjny zabieg bankietowy.
Czas zabiegu: 60 minut
MEDI PEEL 50%  ZABIEG ODNOWY BIOLOGICZNEJ Z ZASTOSOWANIEM ALFAHYDROKSYKWASÓW
Medestetyczny zabieg z wykorzystaniem stężonych kwasów, polecany do każdego typu skóry poza wrażliwą i delikatną. Spektakularnie wygładza powierzchnię skóry, redukuje objawy starzenia się i poprawia owal twarzy. Normalizuje spowolniony cykl odnowy komórkowej naskórka, rewelacyjnie odświeża koloryt, ujędrnia, zwęża rozszerzone pory, działa przeciwzmarszczkowo.
Czas zabiegu: 60 minut

ZABIEGI HYBRYDOWE MEDI EXPRESS

HYBRID MANDEL SUPER LIFT PEEL
HYBRYDOWY ZABIEG SUPERLIFTINGUJĄCY Z KWASEM MIGDAŁOWYM I MIKRONAKŁUWANIEM
CAŁOROCZNY zabieg do każdego rodzaju skóry, polecany do mieszanej, tłustej i problematycznej. Spektakularnie wygładza skórę, zwiększa jej elastyczność i jędrność. Daje doskonałe efekty w przypadku cery o nierównym kolorycie, z zaburzeniami równomiernego rozłożenia melaniny.
Czas zabiegu: 90 minut
HYBRID ANTI-WRINKLE PEEL 12%
HYBRYDOWY ZABIEG PRZECIWZMARSZCZKOWY Z KWASAMI I MIKRONAKŁUWANIEM
Polecany do skóry suchej, normalnej i mieszanej, a szczególnie do delikatnej i cienkiej. Zabieg do skóry z oznakami starzenia się
w postaci: zmarszczek, bruzd, pogorszenia owalu twarzy, utraty jędrności, elastyczności i plastyczności. Przyśpiesza metabolizm naskórka i jego odnowę biologiczną.
Czas zabiegu: 90 minut
HYBRID REJUVENATING MEDI PEEL 50%
HYBRYDOWY BARDZO INTENSYWNY ZABIEG ODMŁADZAJĄCY WYGLĄD SKÓRY
Z KWASAMI I MIKRONAKŁUWANIEM
Polecany do każdego rodzaju skóry dojrzałej poza delikatną i wrażliwą. Najintensywniejszy zabieg dający efekt „NOWEJ SKÓRY”, stworzony z myślą o skórze wymagającej intensywnej regeneracji i odmłodzenia. Kompleksowo regeneruje i odnawia skórę. Zwiększa gęstość skóry, intensywnie pobudza metabolizm komórkowy.
Czas zabiegu: 90 minut

CENA ZABIEGU

od 250,00

czas trwania ok. 1,0 h