Czym jest metoda dermamelan® i jak działa?

dermamelan®to medyczna terapia depigmentacyjna która stopniowo i bardzo skutecznie eliminuje przebarwienia, działając bezpośrednio na melaninę nagromadzoną w wierzchnich warstwach skóry, a takze działając na przyczyny powstawania przebarwień. Efekt terapii jest pełny i trwały.

Leczenie składa się z sesji zabiegowej w gabinecie oraz 4-miesięcznej kuracji domowej.

sesja w gabinecie. Po postawieniu właściwej diagnozy przez lekarza leczenie rozpoczyna się pierwszą sesją w gabinecie lekarskim. Lekarz nakłada dwie maski o intensywnym działaniu depigmentacyjnym.

kuracja w domu. Kontynuacja kuracji w domu, poprzez zastosowanie kosmeceutyków uzupełniających zabieg gabinetowy, działających depigmentująco i długotrwale regulujących nadprodukcję melaniny.

dermamelan® światowej sławy zabieg depigmentacyjny PIGMENT CONTROL PROFESSIONAL SOLUTIONS
medyczny zabieg depigmentacyjny znany na całym świecie. Jego unikalna i innowacyjna formuła bezpiecznie i skutecznie usuwa istniejące przebarwienia, a także zapobiega ich ponownemu powstawaniu, utrzymując długotrwałe rezultaty.
Chcesz wiedzieć więcej o przebarwieniach?

Przebarwienia to bardzo częsty problem, zwłaszcza u kobiet. Jest to ciemne zabarwienie skóry spowodowane nadprodukcją pigmentu lub melaniny, która gromadzi się nierównomiernie w skórze. Ta nadprodukcja jest spowodowana zmianą pewnych mechanizmów komórkowych, które powodują nadmiar pigmentu.

Istnieją różne rodzaje przebarwień różniących się ich pochodzeniem i rozmieszczeniem na skórze.Mogą pojawić się w wyniku działania wielu czynników, z których najważniejszym jest brak stosowania ochrony przeciwsłonecznej, ale również predyspozycje genetyczne, procesy zapalne, zmiany hormonalne, niektóre leki fotouczulające, takie jak doustne środki antykoncepcyjne lub niektóre leki przeciwzapalne, antybiotyki, itp.

Jest to złożony problem i w wielu przypadkach są one oporne na wiele zabiegów medyczno-estetycznych. Aby osiągnąć skuteczny i długotrwały efekt, należy pracować nad usunięciem nagromadzonego pigmentu, który powoduje widoczne zaciemnienie, ale także sprawdzić komórkowe podłoże przebarwień, aby zatrzymać nadprodukcję melaniny, a tym samym zapobiec ich ponownemu pojawieniu się.

 CENA ZABIEGU:

Zabieg Dermamelan 900 zł

Krem Dermamelan 900 zł

zabieg Dermamelan +krem do kuracji domowej 1850 zł