P1110747_2-1024x575Światowy HIT bezpiecznego i skutecznego przywracania jędrności, napięcia i redukcji rozstępów na skórze.

Naukowo udokumentowana indukcja nowego kolagenu i elastyny, dająca szybkie i spektakularne efekty.

Idealny dla osób, które poszukują czegoś silniejszego, niż klasyczne zabiegi pielęgnacyjne i jednocześnie czegoś mniej radykalnego, niż inwazyjne zabiegi medyczne, czy ingerencja chirurgiczna. Metoda, która w żaden sposób nie ogranicza aktywności życiowej.

Jak działa mikronakłuwanie?
Mikronakłuwanie wykonuje się za pomocą Mezzorolera DMN z 1080 igiełkami tytanowymi. Uruchamia ono szereg procesów regeneracyjnych w głębszych warstwach skóry ciała, prowadzących do uwalniania czynników wzrostu biorących udział w procesie gojenie ran, czyli pobudzenia aktywności fibroblastów. Prowadzi to do zwiększonej syntezy elementów strukturalnych skóry – kolagenu i elastyny. Jednocześnie mikronakłuwanie wielokrotnie (1 tys. – 10 tys. razy!) zwiększa przenikalność do skóry składników aktywnych, zawartych w aplikowanych w czasie zabiegu kosmetykach, dając w rezultacie spektakularne efekty działania. Technika ta jest podobna do znanego w medycynie estetycznej zabiegu mezoterapii.

Zabieg: MEZO-LIKWIDACJA ROZSTĘPÓW
Stanowi idealną kuracje dla skóry z rozstępami, wpływając znacznie na jej gładkość, poprawę struktury i kolorytu.

Kiedy i komu polecamy?

  • Osobom z rozstępami każdego pochodzenia: ciąża, diety, terapie hormonalne…
  •  Kobietom dla przywrócenia pięknego wyglądu brzucha po ciąży.

Przebieg zabiegu
Zabieg wykonuje wyłącznie wykwalifikowany personel.  Zabieg rozpoczyna się peelingiem manualnym lub chemicznym wybranej partii ciała. Następnie specjalistka wykonuje ręczny masaż, po czym odpowiednią techniką pracy przeprowadzane jest mikronakłuwanie, które tworzy w skórze setki tysięcy mikrokanalików. Kolejny etap to wprowadzenie intensywnie działającego mezo-koktajlu TRACER bogatego w krzem, cynk, magnez i miedź , który dzięki mikrokanalikom intensywnie penetruje skórę, wygładza ją, wyrównuje i pozwala na spektakularne spłycenie rozstępów. Zabieg kończy nałożenie na skórę maski kojąco regeneracyjnej. Autorskim elementem zabiegu jest naświetlanie skóry światłem LED, mającym wpływ na przyspieszenie i spotęgowanie działania ujędrniającego.
Już po pierwszym zabiegu pojawia się uczucie, że skóra „pracuje”.
Zalecana kuracja: 6-8 zabiegów (1 x w tygodniu).
Proponujemy również kontynuację mikronakłuwania w pielęgnacji domowej.

Rezultaty po serii zabiegów

  • Zmniejszanie rozstępów, zarówno świeżych, jak i starych na skórze. Możliwość wykonania zabiegu na świeżych rozstępach, podczas karmienia.
  • Wygładzenie i wyrównanie struktury skóry.
  • Pozytywne pogrubienie, wzmocnienie i poprawa struktury skóry.
  • Ekstremalnie wysoka absorbcja aktywnych składników kosmetycznych.

 CENA ZABIEGU:

190,00 zł

Czas trwania zabiegu  ok 1,0 godz .

+ 90 ,00 koszt Rolera na 5 zabiegów