Otwórz się na piękno

Od lat nasi klienci korzystają z naszych osiągnięć, by cieszyć się pięknem i zadowoleniem z życia.

Udowadniamy, że dzięki wsparciu współczesnej medycyny i nowoczesnym technologiom, można zachować wieczną młodość.


już dziś nie trzeba wyjeżdżać do Paryża, czy Nowego Jorku, żeby znaleźć się w Day Spa świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Menu zabiegowe Kliniki Magnolia oferuje światowe hity i pozycje autorskie. Zespół profesjonalistów z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientów, dbając o wyjątkową atmosferę wizyt. Doskonale czują się tu stali klienci, wśród nich znane osoby biznesu i showbiznesu.

UNIKATOWA KONCEPCJA BEAUTY

szczegóły

Jej istotą jest połączenie w jedną, komplementarną całość wszystkich znanych nam i zweryfikowanych pod kątem skuteczności, działań na rzecz PIĘKNA, które rozumiemy jako urodę, zdrowy, zadbany wygląd twarzy i ciała, dobre samopoczucie i pozytywną energię.

PRAKTYKUJEMY INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

szczegóły

Od etapu diagnozy, poprzez ustalenie odpowiedniego programu pielęgnacji zabiegowej, a skończywszy na zaleceniach podtrzymujących uzyskane efekty.

MENU ZABIEGOWE z KTÓREGO JESTEŚMY DUMNI

szczegóły

Łączy techniki i osiągnięcia kosmetyki i medycyny estetycznej w spójne programy autorskie. Znajdują się w nim światowe hity, wśród nich ulubione zabiegi gwiazd Hollywood i nowatorskie pozycje stworzone przez Klinika Magnolia. Lekarze pracujący w  Klinika Magnolia to specjaliści najwyższej klasy, z bogatym doświadczeniem, znakomitą techniką i znajomością najnowszych trendów.

MAGNOLIA TO WYJĄTKOWE MIEJSCE

szczegóły

Znane mieszkańcom Łodzi od ponad 10 lat. Zaledwie 10 minut od ruchliwego centrum wielkiego miasta w pobliżu łódzkiej Manufaktury oraz w centrum osiedla Retkinia. Prawdziwa oaza spokoju i dobrego samopoczucia.

GWARANTUJEMY EFEKTY

szczegóły

Jakość wszystkich wprowadzanych do menu zabiegów i preparatów sprawdzamy w wielokierunkowych testach aplikacyjnych. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymują  produkty o najwyższej  skuteczności.

ZESPÓŁ, KTÓRYM MOŻEMY SIĘ CHWALIĆ

szczegóły

Klinice Magnolia od lat  udaje się skupiać wokół siebie grono prawdziwych profesjonalistów,  pasjonaci swoich zawodów. Są świetnie wykształceni i ciągle poszukujący nowych technologii, metod i jeszcze doskonalszych efektów.

Lekarze medycyny estetycznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po uzyskaniu dyplomu lekarza medycyny kontynuował karierę w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M.Kopernika w Łodzi a następnie w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr.1 im. N.Barlickiego w Łodzi, podnosząc swoje kwalifikacje chirurgiczne, wideochirurgiczne i naukowe związane z pracą doktorską. W związku z rozwojem zawodowym i zainteresowaniem nowoczesnymi technikami medycznymi podjął współpracę z Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej oraz Kliniką Zdrowia i Urody „Magnolia” gdzie dalej kontynuuje działalność zarówno na polu chirurgicznym, laseroterapii jak i w obszarze medycyny estetycznej.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale lekarsko-dentystycznym. Harmonia i proporcje twarzy są równie ważne w medycynie estetycznej jak i stomatologii, zatem te dwie prace idealnie się uzupełniają.  Stale aktualizuje i poszerza wiedzę uczestnicząc rocznie w kilkunastu szkoleniach międzynarodowych i krajowych z zakresu medycyny estetycznej. Specjalista w zakresie zabiegów estetyki twarzy przywracającej harmonie i proporcje twarzy.  W medycynie estetycznej jak i stomatologii, istotne jest łaczenietych dwóch płaszczyzn które idealnie się uzupełniają. Aktualizuję i poszerza wiedzę uczestnicząc rocznie w kilkunastu szkoleniach międzynarodowych i krajowych z zakresu medycyny estetycznej.Specjalizuje się w zabiegach : Lifting i stymulacja nićmi resorbowalnymi (PDO i Shilouette soft), Korekta zmarszczek mimicznych toksyną botulinowa, Korekta zmarszczek i wolumetria twarzy kwasem hialuronowym, Mezoterapia iniekcyjna, Lipoliza iniekcyjna.

Absolwentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Po stażu rozpoczęła  pracę w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im Kopernika w Łodzi kończąc specjalizację z Anestezjologii i Intensywnej Terapii, gdzie jako lekarz pracuje do chwili obecnej. Równolegle poszerzała  swoje zainteresowania w zakresie medycyny anti-aging.  Ukończyła studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym,  uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej. Lekarz wyczulony na piękno, doskonale potrafi wybrać odpowiedni rodzaj zabiegów niezbędnych do uzyskania oczekiwanego efektu.  Specjalizuje się w terapi osoczem bogatopłytkowym w wielu odsłonach uzupełniając terapie zabiegami z użyciem toksyny botulinowej , kwasu hialuronowego oraz  nici wszelkiego rodzaju. Nadal poszerza  swoje doświadczenie  w medycynie estetycznej, podnoszęc kwalifikacje i szkoląc się w najnowszych terapiach anti anging.


Przyjmuje  (wtorki i piątki, soboty)  Klinika Magnolia  Retkinia, ul.  Armii Krajowej 54,

Lekarz Dermatolog, absolwent Wydziału wojskowo-lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Aktualnie równolegle pracuje w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie.
Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z dermatologią kliniczną i estetyczną. Posiada niezbędne certyfikaty ukończonych specjalistycznych szkoleń  z zakresu medycyny estetycznej m.in. w zakresie zabiegów z użyciem toksyny botulinowej i wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, terapii osoczem bogatopłytkowym. Jako specjalista dermatolog wykonuje badanie dermatoskopowe oraz przeprowadza zabiegi z zakresu elektrochirurgii oraz kriochirurgii w tym usuwanie znamion, włókniaków i brodawek.

Ponad 20 lat pełnił funkcję ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego,  i a od 7 lat kieruje Katedrą Pomorskiego Uniwerystetu Medycznego w Szczecinie. Autor i współautor 17 książek i podręczników oraz około 200 prac naukowych z zakresu położnictwaginekologii. Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Gemeliologicznego, Oddziału Zachodniopomorskiego Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej oraz członek wielu innych towarzystw w Polsce i za granicą.

Kosmetolodzy

Marzena Maciaszek  Magister kosmetolog, absolwent między innymi podyplomowych studiów kosmetologii na Politechniki Łódzkiej.
Doświadczenie i umiejętności zdobywała na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowymi.


 

Marta Łaska
Licencjonowany   magister kosmetolog Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalista w masażu relaksacyjnym i zabiegach wellness na twarz i ciało. Uwielbiająca pracę z nowoczesnym sprzętem zabiegowym. Jest dyplomowanym ekspertem  z odnowy biologicznej, masażu oraz kosmetologii dotyczącej specjalistycznej pielęgnacji twarzy. Posiada umiejętności w wykonywaniu masaży wyszczuplająco-ujędrniających, limfatycznych, relaksacyjnych i klasycznych. Dzięki  doświadczeniu zawodowemu w walce z niedoskonałościami ciała, potrafi skutecznie i kompleksowo łączyć techniki zabiegowe tak aby osiągnąć jak najlepszy efekt terapeutyczny. Permanentnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, kongresach naukowych, po to aby zapewnić klientowi profesjonalną i zgodną z aktualnymi możliwościami pomoc w dążeniu do wyznaczonego celu. Angażując w  pracę całą swoją uwagę, życzliwość i serce trafnie realizuje oczekiwania pacjentów pomagając im osiągnąć to co do tej pory wydawało się nie do spełnienia. Każdego klienta traktuje indywidualnie, potrafi doskonale wyczuć i dostosować zabieg do potrzeb i oczekiwań oraz zapewnić atmosferę pełnego relaksu, dzięki czemu  każdy czuje się  wyjątkowo. Prywatnie pasjonatka dobrej muzyki i wyrafinowanych kulinariów.

Milena Piwocka  Specjalista dyplomowany masażysta. Zabiegi z zakresu modelowania sylwetki wykonuje od 2009 roku. Specjalizuje się w metodach wielokierunkowego modelowania i wyszczuplania sylwetki. Specjalista w zakresie masaży orientalnych. Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń w zakresie masaży relaksacyjnych.


Ewa Olesińska  
Lubi ludzi i pracę z nimi, zawsze chętnie służy radą i  pomocą przy doborze odpowiednich zabiegów, kosmetyków. Chętnie testuje nasze najnowsze zabiegi i dzieli się  wrażeniami z klientami. Doskonale zna ofertę Kliniki, posiada wieloletnie doświadczenie a  kosmetyka, uroda, pielęgnacja ciała, zdrowie to jej pasja. Zawsze chętnie służy radą i pomocą.

OBSŁUGA RECEPCJI