Otwórz się na piękno

Od lat nasi klienci korzystają z naszych osiągnięć, by cieszyć się pięknem i zadowoleniem z życia.

Udowadniamy, że dzięki wsparciu współczesnej medycyny i nowoczesnym technologiom, można zachować wieczną młodość.


już dziś nie trzeba wyjeżdżać do Paryża, czy Nowego Jorku, żeby znaleźć się w Day Spa świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Menu zabiegowe Kliniki Magnolia oferuje światowe hity i pozycje autorskie. Zespół profesjonalistów z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientów, dbając o wyjątkową atmosferę wizyt. Doskonale czują się tu stali klienci, wśród nich znane osoby biznesu i showbiznesu.

UNIKATOWA KONCEPCJA BEAUTY

szczegóły

Jej istotą jest połączenie w jedną, komplementarną całość wszystkich znanych nam i zweryfikowanych pod kątem skuteczności, działań na rzecz PIĘKNA, które rozumiemy jako urodę, zdrowy, zadbany wygląd twarzy i ciała, dobre samopoczucie i pozytywną energię.

PRAKTYKUJEMY INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

szczegóły

Od etapu diagnozy, poprzez ustalenie odpowiedniego programu pielęgnacji zabiegowej, a skończywszy na zaleceniach podtrzymujących uzyskane efekty.

MENU ZABIEGOWE z KTÓREGO JESTEŚMY DUMNI

szczegóły

Łączy techniki i osiągnięcia kosmetyki i medycyny estetycznej w spójne programy autorskie. Znajdują się w nim światowe hity, wśród nich ulubione zabiegi gwiazd Hollywood i nowatorskie pozycje stworzone przez Klinika Magnolia. Lekarze pracujący w  Klinika Magnolia to specjaliści najwyższej klasy, z bogatym doświadczeniem, znakomitą techniką i znajomością najnowszych trendów.

MAGNOLIA TO WYJĄTKOWE MIEJSCE

szczegóły

Znane mieszkańcom Łodzi od ponad 10 lat. Zaledwie 10 minut od ruchliwego centrum wielkiego miasta w pobliżu łódzkiej Manufaktury oraz w centrum osiedla Retkinia. Prawdziwa oaza spokoju i dobrego samopoczucia.

GWARANTUJEMY EFEKTY

szczegóły

Jakość wszystkich wprowadzanych do menu zabiegów i preparatów sprawdzamy w wielokierunkowych testach aplikacyjnych. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymują  produkty o najwyższej  skuteczności.

ZESPÓŁ, KTÓRYM MOŻEMY SIĘ CHWALIĆ

szczegóły

Klinice Magnolia od lat  udaje się skupiać wokół siebie grono prawdziwych profesjonalistów,  pasjonaci swoich zawodów. Są świetnie wykształceni i ciągle poszukujący nowych technologii, metod i jeszcze doskonalszych efektów.

Lekarze medycyny estetycznej

Lekarz chirurg, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po uzyskaniu dyplomu lekarza medycyny kontynuował karierę w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M.Kopernika w Łodzi a następnie w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr.1 im. N.Barlickiego w Łodzi, podnosząc swoje kwalifikacje chirurgiczne, wideochirurgiczne i naukowe związane z pracą doktorską. W związku z rozwojem zawodowym i zainteresowaniem nowoczesnymi technikami medycznymi podjął współpracę z Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej oraz Kliniką Zdrowia i Urody „Magnolia” gdzie dalej kontynuuje działalność zarówno na polu chirurgicznym, laseroterapii jak i w obszarze medycyny estetycznej. Specjalista w implantacji nici liftingujących  PDO. Zajmuje się szerokim zakresem zabiegów m. in laseroterapia, mezoterapią, zabiegami z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego.

Absolwentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Po stażu rozpoczęła  pracę w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im Kopernika w Łodzi kończąc specjalizację z Anestezjologii i Intensywnej Terapii, gdzie jako lekarz pracuje do chwili obecnej. Równolegle poszerza  swoje zainteresowania w zakresie medycyny anti-aging.  Ukończyła prestiżowe studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym,  uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej.

Lekarz wyczulony na piękno, doskonale potrafi wybrać odpowiedni rodzaj zabiegów niezbędnych do uzyskania oczekiwanego naturalnego efektu.  Specjalizuje  się w metodach wielokierunkowego odmładzania skóry, terapii osoczem bogatopłytkowym w wielu odsłonach uzupełniając zabiegami z użyciem toksyny botulinowej , kwasu hialuronowego oraz  nici wszelkiego rodzaju. Nadal poszerza  swoje doświadczenie  w medycynie estetycznej, podnosząc kwalifikacje i szkoląc się w najnowszych terapiach anti anging w kraju i za granicą.


Przyjmuje  (wtorki, czwartki )  Klinika Magnolia  Retkinia, ul.  Armii Krajowej 54,

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, Lekarz stomatolog,
Studia na wydziale stomatologii ukończyła w 2002 roku. Od 2003 roku praktykujący lekarz stomatologii. Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną, cały czas szkoląc się w tym zakresie, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje.

W 2012 roku uzyskała Certyfikat umiejętności klasy Master. Certyfikat ten jest gwarancją wysokich kwalifikacji oraz potwierdzeniem wiedzy i umiejętności praktycznych na wysokim poziomie w zakresie planowania i wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Dr Iwona Kulesza cały czas podnosi swoje kwalifikacje w medycynie estetycznej uczestnicząc w wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowym.

Lekarz Dermatolog, absolwent Wydziału wojskowo-lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Aktualnie równolegle pracuje w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie.
Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z dermatologią kliniczną i estetyczną. Posiada niezbędne certyfikaty ukończonych specjalistycznych szkoleń  z zakresu medycyny estetycznej m.in. w zakresie zabiegów z użyciem toksyny botulinowej i wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, terapii osoczem bogatopłytkowym. Jako specjalista dermatolog wykonuje badanie dermatoskopowe oraz przeprowadza zabiegi z zakresu elektrochirurgii oraz kriochirurgii w tym usuwanie znamion, włókniaków i brodawek.

Ponad 20 lat pełnił funkcję ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego,  i a od 7 lat kieruje Katedrą Pomorskiego Uniwerystetu Medycznego w Szczecinie. Autor i współautor 17 książek i podręczników oraz około 200 prac naukowych z zakresu położnictwaginekologii. Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Gemeliologicznego, Oddziału Zachodniopomorskiego Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej oraz członek wielu innych towarzystw w Polsce i za granicą.

Kosmetolodzy

Marzena Maciaszek  Magister kosmetolog, absolwent między innymi podyplomowych studiów kosmetologii na Politechniki Łódzkiej.
Doświadczenie i umiejętności zdobywała na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowymi.


 

Marta Łaska
Licencjonowany   magister kosmetolog Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalista w masażu relaksacyjnym i zabiegach wellness na twarz i ciało. Uwielbiająca pracę z nowoczesnym sprzętem zabiegowym. Jest dyplomowanym ekspertem  z odnowy biologicznej, masażu oraz kosmetologii dotyczącej specjalistycznej pielęgnacji twarzy. Posiada umiejętności w wykonywaniu masaży wyszczuplająco-ujędrniających, limfatycznych, relaksacyjnych i klasycznych. Dzięki  doświadczeniu zawodowemu w walce z niedoskonałościami ciała, potrafi skutecznie i kompleksowo łączyć techniki zabiegowe tak aby osiągnąć jak najlepszy efekt terapeutyczny. Permanentnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, kongresach naukowych, po to aby zapewnić klientowi profesjonalną i zgodną z aktualnymi możliwościami pomoc w dążeniu do wyznaczonego celu. Angażując w  pracę całą swoją uwagę, życzliwość i serce trafnie realizuje oczekiwania pacjentów pomagając im osiągnąć to co do tej pory wydawało się nie do spełnienia. Każdego klienta traktuje indywidualnie, potrafi doskonale wyczuć i dostosować zabieg do potrzeb i oczekiwań oraz zapewnić atmosferę pełnego relaksu, dzięki czemu  każdy czuje się  wyjątkowo. Prywatnie pasjonatka dobrej muzyki i wyrafinowanych kulinariów.

Milena Piwocka  Specjalista dyplomowany masażysta. Zabiegi z zakresu modelowania sylwetki wykonuje od 2009 roku. Specjalizuje się w metodach wielokierunkowego modelowania i wyszczuplania sylwetki. Specjalista w zakresie masaży orientalnych. Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń w zakresie masaży relaksacyjnych.


Ewa Olesińska  
Lubi ludzi i pracę z nimi, zawsze chętnie służy radą i  pomocą przy doborze odpowiednich zabiegów, kosmetyków. Chętnie testuje nasze najnowsze zabiegi i dzieli się  wrażeniami z klientami. Doskonale zna ofertę Kliniki, posiada wieloletnie doświadczenie a  kosmetyka, uroda, pielęgnacja ciała, zdrowie to jej pasja. Zawsze chętnie służy radą i pomocą.

OBSŁUGA RECEPCJI