AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

Tego się nie spodziewaliście… W Klinice Magnolia BLACK FRIDAY już zaczynamy !

  • 8 listopada, 2022

Tego się nie spodziewaliście… W Klinice Magnolia BLACK FRIDAY  obowiązuje tylko  do 26 listopada !

ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ 

startujemy z EXTRA ofertą ! a będzie więcej
na start w tym tygodniu extra oferta z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
BOTOKS
1 OKOLICA 399,00,
2 OKOLICE 699,00
3 OKOLICE 999,00
OFERTA HOT na Laser Frakcyjny CO2
twarz 900,00 +osocze o wart.700,00 Gratis !
szyja 550,00 +osocze o wart.700,00 Gratis !
dekolt 850,00 +osocze o wart.700,00 Gratis !
twarz +szyja 1250,00 +osocze o wart.900,00 Gratis !
twarz +szyja +dekolt 1700,00 +osocze o wart.950,00 Gratis !
zabieg wykonujemy w jednej procedurze.
MODELOWANIE UST 650,00 ZAMIST 900,00 !
Wykorzystaj Wolny Weekend na zabieg laserem frakcyjnym Co2 i otrzymaj zabieg z osoczem ogatopłytkowym GRATIS !
IDEALNE ROZWIĄZANIE NA MŁODSZY WYGLĄD SKÓRY!
▪️ujędrnienie i poprawę gęstości skóry
▪️spłycenie zmarszczek
▪️poprawę owalu twarzy
▪️ odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni,
▪️zwiększenie sprężystości skóry
Blackwekend nadchodzi !

* RABAT -50 %  Wamirzy Lifting mezoterapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Nasza krew ma wyjątkowe właściwości. Osocze jest bogate w witaminy, elektrolity, substancje odżywcze i hormony. Płytki krwi są podstawowym elementem mechanizmów naprawczych tkanek twardych i miękkich. Ich spektakularne właściwości regeneracyjne od wielu lat są wykorzystywane w ortopedii, chirurgii, okulistyce i medycynie estetycznej.

Twarz 700,00   teraz 350,00
Twarz, szyja, 900,00   teraz 450,00
Twarz, szyja, dekolt, 1300,00  teraz 750,00
 

  *RABAT-50 % odmładzanie skóry szyi z wykorzystaniem mezoterapii kwasem hialuronowym Cytocare Streach Care

Gama CytoCare® 502/516/532 to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry.

Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową. Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, CytoCare® nadaje skórze spektakularnego blasku i promienistości, powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

Główny skład CytoCare jest identyczny, jednak logiczne i niezbędne było dostarczenie kwasu hialuronowego w różnych stężeniach w odpowiedzi na potrzeby różnych grup wiekowych oraz różnych rodzajów skóry. Twarz 350,00 zamiast 700,00

*RABAT-35 %  *Wolumetria  hialuronowy lifting  w super cenie 1500,00 zamiast 2400,00

– 2 ampułki w cenie 1 – pełna wolumetriaPotrzebujesz idealnego odmłodzenia, podkreślenia w naturalny sposób Twojego piękna, uniesienia i liftingu za pomocą nici hialuronowych ? Skorzystaj z nowej oferty  oferującej kompleksowy efekt odmłodzenia w jednym zabiegu. Gwarantowany efekt zabiegu ! Dzięki podwójnej ilości kwasu hialuronowego  w zabiegu możemy uzyskać efekt wymarzonej  wolumetrii , uzupełnienia utraconej tkanki  oraz  hialuronowy lifting. Innowacyjne produkty szwajcarskiej marki Teosyal  RHA to produkty z kwasem hialuronowym które pozwalają zaspokoić wszystkie oczekiwania pacjenta, niezależnie czy chodzi o delikatną korektę czy wygładzenie zmarszczek powierzchownych czy też poprawę wolumetrii i wypełnianie głębokich zmarszczek i bruzd. Nowe wypełniacze są bardzo skuteczne i pozwalają osiągać znakomite rezultaty.
Bez efektu maski   ! Gama  wypełniaczy obu została zainspirowana marzeniami i potrzebami współczesnych kobiet, które pragną zachować młodą, piękną skórę jak najdłużej, ale nie chcą wyglądać sztucznie czy nienaturalnie.Preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które przywracają naturalną wolumetrię, wypełniają bruzdy i zmarszczki i poprawiają gęstość, jakość oraz nawilżenie skóry, regenerując ją od wewnątrz. Gama jest wzbogacona o lidokainę, substancję znieczulającą, która sprawia, że zabiegi  są wyjątkowo komfortowe. Rekordowo długi czas utrzymywanie się preparatów w skórze – 18 miesięcy.

ZABIEGI KOSMETYKI I KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

 * RABAT– 40 %  Endermolift LPG  maską liftingującą  teraz  150 zł zamiast 290 zł

Endermolift reaktywuje komórki w naturalny sposób poprzez mechaniczną stymulację. Skóra ulega procesowi odmłodzenia od środka. Badania kliniczne udowadniają, że dzięki zabiegom  ilość kwasu hialuronowego w skórze wzrasta o 80%, dzięki czemu zmarszczki gładsze są o 23%. Jest to efekt , który skóra osiąga po 6 tygodniach terapii. Dodatkowo skóra dwukrotnie bardziej staje się rozświetlona.