AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

rozszerzone pory, cera wypoczęta i zdrowa . Nowa oferta peelingów skutecznych peelingów w promocji -30 % świątecznej !

  • 21 marca, 2021

Cera? Wypoczęta i zdrowa. Zmarszczki? Wyraźnie spłycone. Uśmiech? Obecny! Od razu czujesz się piękniejsza! Częstotliwość oczyszczania twarzy u kosmetyczki powinna wynikać z potrzeby wykonywania tego zabiegu; zależy od rodzaju skóry i szybkości powstawania zaskórników. Poznaj ofertę promocyjną peelingów i zabiegów oczyszczających .

Peeling Migdałowy INNO-PEEL.  Zabieg oparty na 50 % kwasie migdałowym o niskim ph 1,5. Działa on powierzchownie, rozjaśnia lekkie przebarwienia, reguluje wydzielanie sebum oraz wzmacnia system immunologiczny skóry.

Wskazania

– wczesne fotostarzenie
– trądzik zapalny w łagodnym przebiegu
– płytkie przebarwienia

 Jak działa peeling migdałowy?

Jest doskonały na każdą porę roku oraz do każdego typu skóry. Nie zawiera substancji footouczulających dzięki czemu nie powoduje powstawania przebarwień. Peeling migdałowy może być wykonywany przez cały rok go bez ryzyka wystąpienia hiperpigmentacji. Zabieg jest bezbolesny, trwa ok. 20-tu minut i daje efekt świetlistości i oczyszczenia skóry już po pierwszym zabiegu. Złuszczanie skóry jest niewielkie, mało widoczne, łuskowate, łatwe do ukrycia poprzez nawilżenie kremami, utrzymujące się przez parę dni ale nie widoczne. Peeling daje natychmiastowy efekt świetlistości i oczyszczenia skóry. Nie wyłącza pacjenta z życia codziennego, po zabiegu można śmiało iść do pracy.

FERULIC PEEL  DIVES MED  peeling felurowy  antyoksydacyjny kompleks kwasowy. Zabieg w cenie 190,00 zamiast 350,00

Zaawansowany koktajl kwasowy o doskonałej tolerancji do silnej stymulacji przeciwstarzeniowej i ochrony antyoksydacyjnej skóry. Dedykowany do całorocznego niwelowania oznak starzenia egzogennego spowodowanego fotostarzeniem, smogiem i zanieczyszczeniem środowiska. Formuła produktu bazuje na kwasie ferulowym, floretynie i proretinolu o wyjątkowym potencjale antyoksydacyjnym i odmładzającym. Synergiczne połączenie z kwasem mlekowym, cytrynowym i jabłkowym potęguje i wzmacnia działanie ochronne przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak słońce, zanieczyszczenia środowiskowe czy suche powietrze. Poprzez wysoką zawartość najsilniejszych antyoksydantów Ferulic Peel działa wybitnie antyglikacyjnie, chroni i regeneruje DNA komórek, zapobiega powstawaniu hiperpigmentacji posłonecznych i pobudza remodeling kolagenu. Przywraca skórze wyjątkowy, naturalny i piękny wygląd, który utraciła na skutek nieodpowiedniej pielęgnacji czy niekorzystnego działania czynników zewnętrznych. Skóra staje się wolna od niedoskonałości, gładka, promienna i pełna młodzieńczego blasku

WSKAZANIA:

– skóra z widocznymi oznakami starzenia

– postępujące fotostarzenie

– skóry szare, matowe i pozbawione blasku

– skóry „miejskie” narażone na oddziaływanie smogu i zanieczyszczeń powietrza

– przebarwienia posłoneczne, plamy soczewicowate

– skóra wiotka i zniszczona

ACNEOUT PEEL  DIVES MED   kompleks kwasowy do terapii trądziku i skór zanieczyszczonych.  Zabieg w cenie 250,00 zamiast 350,00

Peeling terapeutyczny na bazie hydroksykwasów i rezorcyny stworzony z myślą o skórach mieszanych, tłustych i skłonnych do zmian trądzikowych. Unikatowa kombinacja kwasów na bazie kwasu glikolowego, salicylowego, cytrynowego, mlekowego i kojowego działa wielopłaszczyznowo – wspomaga leczenie trądziku o każdym stopniu nasilenia, wygładza powierzchnię skóry, redukuje blizny i rozjaśnia przebarwienia. Preparat działa silnie antybakteryjnie, przeciwzapalnie i keratolityczne, dzięki czemu długotrwale zapobiega powstawaniu wykwitów. Efekt optymalizuje dodatek kompleksu depigmentującego na bazie kwasu kojowego i glikolowego, hamujący procesy powstawania melaniny i normalizujący keratynizację naskórka. Wielokierunkowe działanie Acneout Peel przywraca skórze równowagę, widocznie ściąga pory, wyrównuje koloryt, oczyszcza i wygładza skórę, pozostawiając ją wolną od wszelkich niedoskonałości.

WSKAZANIA :

– skóra mieszana i tłusta

– zmiany zapalne i trądzikowe

– rozszerzone pory

– łojotok skóry

– blizny potrądzikowe

– przebarwienia pozapalne i potrądzikowe

– hiperkeratoza

– nierównomierna tekstura skóra

Peeling  GLOW-X9 zawansowany medyczny peeling biostymulujący do intensywnych zabiegów redermalizacji skóry. Zabieg w cenie 290,00 zamiast 370,00

Dedykowany do wielopoziomowego odmładzania skóry i niwelowania wszelkich defektów skórnych występujących wskutek starzenia się lub działania czynników zewnętrznych. Jego innowacyjny skład bazujący na stabilizowanym TCA, połączonym z wieloskładowym koktajlem kwasowym, zapewnia synergistyczne i spektakularne efekty bioodnowy skóry. Peeling GLOW-X9 może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi protokołami zabiegów medycyny estetycznej. Mnogość sposobów użycia i możliwości zastosowań pozwala na dostosowanie intensywności terapii do indywidualnych i osobniczych potrzeb skóry. Specjalistyczne protokoły zabiegowe efektywnie łączą właściwości złuszczające TCA z zaawansowanym procesem bioredermalizacji, przebudowy oraz regeneracji głębokich warstw skóry bez użycia igieł. Powiązanie kwasu TCA z fenolem, kwasem ferulowym, salicylowym, glikolowym, migdałowym, fitowym i wysokostężoną witaminą C gwarantuje wielowymiarowe i komplementarne efekty na każdym poziomie skórnym. Intensywny proces przebudowy i rewitalizacji zachodzi bez nadmiernego złuszczania naskórka i uszkodzeń w płaszczu fotoochronnym skóry, powodując, że zabieg można stosować bezpiecznie przez cały rok.

 Synergistyczne działanie GLOW-X9:

– intensywna biostymulacja

– głęboka redermalizacja

– zaawansowana regeneracja

– peeling o spersonalizowanej sile działania