INNOWACYJNY ZABIEG REGENERUJĄCY NA KAŻDĄ PORĘ ROKU

Wyglądaj pięknie niezależnie od pory dnia… i roku. Odkryj nasz wyjątkowy zabieg BODY REGENERATION SHOT, który dzięki nowatorskim rozwiązaniom wspomaga odnowę powierzchni skóry, niwelując jej niedoskonałości i aktywując procesy komórkowe. Masaż pilingujący z kwasem laktobionowym (PHA) i pyłem wulkanicznym nadaje skórze gładkość i aksamitność, przygotowując ją do aktywnej pielęgnacji. Ampułki z kompleksem Bodyrenew poprawiają stan macierzy międzykomórkowej i zwiększają jej sprężystość. Masaż ciepłymi, szlachetnymi olejami kondycjonującymi nawilża i odżywia skórę. Zwieńczeniem zabiegu jest aplikacja aromatycznego kremu o bogatej konsystencji i intrygującej nucie zapachowej. Wszystko to sprawia, że skóra odzyskuje zmysłową gładkość i miękkość.
Zabieg daje spektakularne efekty już po jednym zastosowaniu. Może też być stosowany w serii, w zależności od potrzeb skóry. Polecamy do pielęgnacji skóry o każdej porze roku.
DO SKÓRY:
szorstkiej i przesuszonej,
wymagającej regeneracji i rewitalizacji,
wymagającej nawilżenia, wygładzenia, ujędrnienia,
w każdym wieku, również z objawami upływu czasu.
EFEKTY WIDOCZNE PO ZABIEGU:
natychmiastowa regeneracja struktury skóry,
aksamitne wygładzenie i jedwabisty blask skóry,
skóra wydaje się młodsza,
wspaniale pachnące, atrakcyjne i zregenerowane ciało.

DUO WYGŁADZANIE
1.Wykonujemy masaż peelingący ciała przy użyciu Volcano peeling. Zwilżonymi wodą dłońmi nakładamy peeling Volcano na poszczególne partie ciała. Zaczynając od stóp i energicznymi, okrężnymi ruchami  w górę. Delikatnie masujemy dekolt, a nieco mocniej stopy, kolana, łokcie. Następnie  zmywamy całość pod prysznicem,
2. AKTYWACJA KOMÓRKOWA
Naładamy i wmasowujemy Koncentrat regenerujący w ampułkach, delikatnie wmasowując w ciało do całkowitego wchłonięcia, nakładając cienką warstwą na wybrane okolice, szczególnie wymagające regeneracji (uda, pośladki, brzuch)
3. REGENERACJA I ODBUDOWA
Wykonujemy relaksujący masaż całego ciała. Dla przyjemniejszego efektu  olej delikatnie podgrzewamy  przed aplikacją.
4. REAKTYWACJA MŁODOŚCI
Zabieg kończymy  Aromatycznym Kremem do ciała z ekstraktem afrykańskiego kwiatu który wprowadzamy ponownie masując ciało okrężnymi ruchami aż do całkowitego wchłonięcia.

 CENA ZABIEGU:

350,00zł

Czas trwania  zabiegu ok 1,5 h