AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

Pakiety zabiegów – Endermologie Cellu M6  Key Module

  • 2 czerwca, 2023

Co to jest endermologia?

URZĄDZENIE KEYMODULE STOSUJE EKSKLUZYWNĄ TECHNOLOGIĘ ENDERMOLOGIE, UMOŻLIWIAJĄCĄ WYKONYWANIE W 100% NATURALNYCH ZABIEGÓW STYMULACJI TKANKI ŁĄCZNEJ SŁUŻĄCYCH URODZIE I ZDROWIU. POMAGA WYMODELOWAĆ SYLWETKĘ I UJĘDRNIĆ SKÓRĘ. BADANIA DOWIODŁY, ŻE JEST TO JEDNA Z NAJSKUTECZNIEJSZYCH METOD WALKI Z CELLULITEM, NADMIAREM TKANKI TŁUSZCZOWEJ, WIOTKOŚCIĄ SKÓRY CIAŁA I TWARZY.

Urządzenie Endermologie Cellu M6  Key Module francuskiej firmy LPG Systems®, reaktywuje uśpione komórki i w naturalny sposób stymuluje je do pracy.
Specjalny system zdalnie sterowanych rolek LPG® działa na skórę i znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu), produkcji kolagenu i elastyny. Cellu M6  Key Module  umożliwia wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania nad tkanką dowiodły, że endermologia LPG jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała Zabieg jest bezbolesny. Rekomendowana ilość zabiegów: 8-12. Cena pojedyńczego zabiegu 40 min 180,00 zł .

Pakiety zabiegów Endermologie  RABAT – 15 % ! 
5 zabiegów 40 min  w pakiecie 800,00 zł
10 zabiegów 40 min w pakiecie 1500,00 zł