AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

mezoterapia – 50%

  • 10 lipca, 2022
JEŻELI TWOJA SKÓRA POTRZEBUJE INTENSYWNEGO  NAWILŻENIA, ŚWIEŻEGO WYGLĄDU I BLASKU, skorzystaj teraz z promocji !

Gama CytoCare® 502/516/532  w cenie 350,00 zamiast 550,00 to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, CytoCare® nadaje skórze spektakularnego blasku i promienistości, powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

Osocze jest bogate w witaminy, elektrolity, substancje odżywcze i hormony. Płytki krwi są podstawowym elementem mechanizmów naprawczych tkanek twardych i miękkich. Ich spektakularne właściwości regeneracyjne od wielu lat są wykorzystywane w ortopedii, chirurgii, okulistyce i medycynie estetycznej.

Twarz 490,00 zamiast 700,00 Twarz,szyja 650,00 zamiast 900,00  Głowa/włosy  490,00 zamiast 700,00

Zabieg  z użyciem osocza bogatopłytkowego polega na podaniu osocza w skórę w celu jej regeneracji. Osocze bogatopłytkowe uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulacja komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzenie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu. W efekcie skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna, wyraźnie młodsza i odzyskuje witalność. Zabieg jest szybki, całkowicie bezpieczny i nieskomplikowany. W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość krwi (9 -18 ml) do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w wirówce. Oddzielenie leukocytów i erytrocytów od osocza zawierającego płytki krwi następuje w ciągu kilku minut. Kolejnym etapem jest wstrzykiwanie osocza do skóry.

Mezolifting Nucleofill  w cenie 700,00 zamiast 900,00 to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, który łączy lifting i mezoterapię igłową w kompleksową terapię odmładzającą dedykowaną konkretnym obszarom ciała. W zależności od Twoich preferencji i potrzeb zabieg wykonujemy na: twarzy, szyję lub dekolt. Ta unikalna metoda przywraca skórze młody i zdrowy wygląd ponieważ: redukuje efekty fotostarzenia, wzmacnia zdolność do odbijania światła, zapewnia rewitalizację tkanek,w ygładza głębokie zmarszczki i blizny, skutecznie odbudowuje strukturę skóry w głębokich warstwach, uzupełnia naturalne deficyty i przywraca skórze prawidłową gęstość, zwiększa elastyczność skóry.