Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak proste, a to dzięki nowoczesnej technologii EMSlim. Ten nowoczesny, elektromagnetyczny stymulator mięśni doskonale modeluje sylwetkę, spala tłuszcz i rzeźbi mięśnie. Jego działanie opiera się na bezinwazyjnej technologii HI-EMT, która służy do budowy i wzmacniania mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej jednocześnie. Już w trakcie zaledwie 30-minutowego zabiegu urządzenie generuje około 20 000 intensywnych i długotrwałych skurczy mięśni, co jest niemożliwe do wykonania w trakcie tradycyjnego treningu. Wyjątkowość EMSlim podkreślają głowice, które idealnie dopasowują się do wybranych partii ciała, takich jak brzuch, ramiona, uda oraz pośladki. Co więcej, w klinice FabSkin w Warszawie na Bemowie posiadamy dodatkową dużą głowicę do stymulacji mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy. Regularne ćwiczenia mięśni Kegla z wykorzystaniem elektrostymulacji (EMS) potrafią wzmocnić ich siłę, zdolność do kontrolowania pęcherza moczowego oraz poprawić jakość współżycia seksualnego. Zabieg stymulacji mięśni to absolutny przełom w kształtowaniu i modelowaniu sylwetki.

Na czym polega elektromagnetyczna stymulacja mięśni EMSlim?

EMSlim, elektromagnetyczny stymulator mięśni, bazujący na technologii HI-EMT (ang. Hiemt High Intensity Electromagnetic Muscle Training), wykorzystuje moc 7 Tesli, co przekłada się na piorunujące efekty w zakresie modelowania brzucha, pośladków i ud. Urządzenie działa w oparciu o specjalne aplikatory, generujące pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które przepływają przez ciało na głębokość 4-6 cm, wywołując skurcze mięśni. Jednocześnie spala tkankę tłuszczową oraz wzmacnia masę mięśniową. Rozbudowa tkanki mięśniowej odbywa się całkowicie naturalnie. Cały proces jest bardzo podobny do zmian, jakie zachodzą podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych. EMSlim stymuluje mięśnie do pracy równiej nawet 20 000 brzuszków czy przysiadów.

EMSlim:

pobudza wzrost włókien kurczliwych; stymuluje tworzenie nowych białek;

Szukasz skutecznego sposobu, aby bez wysiłku fizycznego pobudzić tkankę mięśniową do pracy?

Na jakie partie ciała stosuje się zabieg EMSlim?

Największą zaletą urządzenia jest możliwość stosowania na różnych obszarach ciała, m.in. na brzuchu, pośladkach, udach.
Dla kogo zabieg stymulacji mięśni EMSlim? Wskazania do zabiegu

modelowanie brzucha;
modelowanie pośladków;
modelowanie ud;
rozbudowa i wzmocnienie mięśni;
wspomaganie treningów;
nierówności po liposukcji;
wzmacnianie mięśni Kegla;
modelowanie i profilowanie ramion;
modelowanie i profilowanie łydek.

Modelowanie mięśni EMSlim – zalety

nieinwazyjna metoda budowy mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej jednocześnie;
potwierdzona skuteczność – badanie potwierdzają, że EMSlim może zmniejszyć tkankę tłuszczową nawet o 15%, jednocześnie zwiększając masę mięśniową o 20%;
zoptymalizowany system chłodzenia wodą;
bezbolesność zabiegu;
brak efektów ubocznych i rekonwalescencji.

Jak przygotować się do zabiegu elektrostymulacji EMSlim?

Zabieg wyszczuplający EMSlim nie wymaga od Pacjenta żadnych specjalnych przygotowań. Poprzedzony jest konsultacją, podczas której specjalista wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Jak wygląda modelowanie tkanki tłuszczowej EMSlim w naszej klinice?

Zabieg przeprowadzany jest w pozycji leżącej. Specjalista  przykłada do wybranej partii ciała specjalny aplikator, który generuje pole elektromagnetyczne, w wyniku czego dochodzi do stymulacji mięśni. Intensywne skurcze mięśni powodują uwolnienie kwasów tłuszczowych, rozkładając złogi tłuszczu, a także wpływają na wzrost masy mięśniowej i wytrzymałości. Zabieg na jedną partię ciała trwa ok. 30 minut.
Nieinwazyjne kształtowanie sylwetki EMSlim – efekty zabiegu

Zabieg EMSlim, wykorzystujący technologię HIEMT, ,,ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i efektywnością w porównaniu do najbardziej forsownego treningu na siłowni. Jak to możliwe?

Skurcze trwają dłużej i są o wiele bardziej intensywne; sam organizm nie jest w stanie wywołać ich samoistnie ani utrzymać wystarczająco długo;
w czasie jednego zabiegu trwającego około 30 minut dochodzi do 20 000 skurczów.

Efekty zabiegu EMSlim to:

modelowanie ciała;
redukcja tkanki tłuszczowej;
budowa i wyrzeźbienie mięśni pośladków, talii, brzucha, ramion (mięśnie stają się pełniejsze, napięte, bardziej zarysowane);
ujędrnienie i napięcia ciała.

Efekty elektromagnetycznej stymulacji mięśni EMSlim.  Ile zabiegów EMSlim należy wykonać?

Seria zabiegowa obejmuje od 4 do 8 zabiegów na jedną partię ciała wykonywanych 2 razy w tygodniu.
Kiedy widoczne są pierwsze efekty nieinwazyjnego kształtowania sylwetki EMSlim?

Pierwsze efekty Pacjenci mogą zaobserwować po wykonaniu podstawowej serii 4-6 zabiegów. Na ostateczny rezultaty trzeba poczekać kilka tygodni.
Zalecenia pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu zaleca się picie dużych ilości wody oraz – w dniu zabiegu – wstrzymanie się od aktywności fizycznej. Po zakończonej serii zabiegów, w celu podtrzymania efektów, zaleca się wdrożenie umiarkowanej aktywności fizycznej oraz przestrzeganie zdrowej diety, co pozwoli cieszyć się piękną sylwetką przez długi czas. Przeciwwskazania do elektromagnetycznej stymulacji mięśni EMSlim

Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu są:

ciąża, okres połogu oraz karmienie piersią;
choroby nowotworowe;
rozrusznik serca, metalowe implanty;
padaczka;
przepuklina pachwinowa, pępkowa;
gorączka;
wkładka domaciczna;
niewydolność serca i płuc.

Chcesz cieszyć się bardziej zarysowanymi i pełniejszymi mięśniami w obrębie brzucha, ud, pośladków?

Czy zabieg EMSlim jest bezpieczny?

Zabieg jest bezpieczny dla Pacjenta. Energia pola magnetycznego wchodzi w interakcje tylko z tkanką mięśniową, nie oddziałując na inne tkanki oraz organy wewnętrzne.
Czy zabieg stymulacji mięśni EMSlim jest bolesny?

EMSlim to bezbolesny i nieinwazyjny system do wyrzeźbienia i budowy mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu pośladków. Odbywa się bez znieczulenia.
Opinie o zabiegu EMSlim

EMSlim to hit w budowaniu mięśni. To jeden z ulubionych zabiegów na ciało naszych Klientek w ostatnim czasie. Elektromagnetyczna stymulacja mięśni zbiera

zobacz zabieg

 CENA ZABIEGU:

1 zabieg 250 zł
5 zabiegów 1000 zł (200 zł za zabieg)
10 zabiegów 1500 zł (150 zł za zabieg)