Nano Spring i Nano Vitis (nici do wypełnień i biostymulacji).Linia Aptos Nano  należy do najdelikatniejszych spośród mało inwazyjnych technik Aptos. Dedykowana jest do korekcji najbardziej wymagających obszarów twarzy i ciała, tam gdzie skóra jest bardzo cienka i wiotka. Linia Nano bazuje na specjalnie skonstruowanych niciach caprolac, które dzięki swej budowie „warkocza” lub „sprężynki” pełnią w tkankach wyspecjalizowane role wypełniania i wygładzania zmarszczek bez zaburzania mimiki twarzy. Aptos Nano jest pierwszą i jedyną techniką wzmacniającą i rewitalizującą tkanki miękkie z pomocą bio-włókien.

Podskórnie włókna Nano tworzą wspierający skórę szkielet, mocując tkanki we właściwym położeniu i dlatego oczekiwany rezultat pojawia się tuż po zakończeniu zabiegu. Pełen rezultat widoczny jest po kilku tygodniach.

Stosowanie technik Nano nie wymusza podawania znieczulenia, a więc eliminuje ryzyko powstania obrzęków i siniaków. Prawdopodobieństwo pojawienia się reakcji alergicznej jest niezwykle niskie. Zabiegi Aptos Nano mogą być z powodzeniem łączone z innymi technikami Aptos, jak również wypełniaczami, kosmetologią estetyczną na bazie urządzeń, mezo i plazmoterapią, peelingami i neurotoksynami. Metody korekcji Nano są idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, przyzwyczajonych do aktywnego trybu życia, dbających o zdrowy i estetyczny wygląd i oczekujących jego wyraźnej poprawy w ciągu zaledwie weekendu.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są ostre infekcje, zmiany nowotworowe, zaburzenia krzepnięcia krwi, stany zapalne. Po zabiegu zaleca się aby w ciągu 2-3 tygodni po zabiegu pacjent powstrzymywał się od intensywnych skurczów mięśni mimicznych twarzy oraz masaży, nie korzystał z klubów fitness i unikał intensywnego rozgrzewania np. w saunie.
Linia Nano dedykowana jest do takich obszarów jak: brwi, okolice powieki górnej i dolnej, kurze łapki, linie marionetki,zmarszczki palacza, bruzdy wokół uszu, fałdy szyjne, dolina łez, dekolt, dłonie.

 CENA ZABIEGU:

cena za zabieg

w zależności od ilości nici od 400 zł za implantację nici

6 nici 2400,00