Innowacyjne produkty z kwasem hialuronowym pozwalają  wykonać delikatną korektę  lub wygładzenie zmarszczek powierzchownych,  poprawią wolumetrię i wypełnią głębokie zmarszczki i bruzdy. Francuska firma Filorga, lider na rynku medycyny estetycznej, stworzyła innowacyjną gamę preparatów do korekcji i odmładzania. Dzięki wyjątkowej technologii Tri-Hyal nowe wypełniacze są bardzo skuteczne i pozwalają osiągać znakomite rezultaty.

Bez efektu maski
Gama  wypełniaczy Art Filler została zainspirowana marzeniami i potrzebami współczesnych kobiet, które pragną zachować młodą, piękną skórę jak najdłużej, ale nie chcą wyglądać sztucznie czy nienaturalnie. Naukowcy z Filorgii postawili na „dotyk francuskiego piękna” nie zaś na „amerykański sen”. Udało  się uzyskać preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które przywracają naturalną wolumetrię, wypełniają bruzdy i zmarszczki i poprawiają gęstość, jakość oraz nawilżenie skóry, regenerując ją od wewnątrz. Gama jest wzbogacona o lidokainę, substancję znieczulającą, która sprawia, że zabiegi z użyciem Art Filleraa są wyjątkowo komfortowe.

INNOWACJA filorgax Tri-Hyal – potrójna moc kwasu hialuronowego
Zastosowana w gamie Art Filler technologia Tri-Hyal pozwala na precyzyjną aplikację kwasu, osiągnięcie bardzo naturalnego, pozbawionego sztuczności efektu odmłodzenia i krótki „down time”, czyli czas rekonwalescencji po zabiegu. Specjaliści podkreślają ich „przewidywalność”, co oznacza, że preparaty nie przemieszczają się w skórze i nie powodują efektów ubocznych. Wysoką jakość preparatów i ich bezpieczeństwo gwarantuje biologicznie czysty kwas hialuronowy.

Rekordowo długi czas utrzymywanie się preparatów w skórze – 18 miesięcy
Nowoczesne wypełniacze Art Filler oprócz zaawansowanej technologii i naturalnego efektu odmładzania wyróżnia także wyjątkowa trwałość. Zaawansowane badania kliniczne (metodą ultrasonograficzną i polimetryczną), prowadzone jeszcze przed wprowadzeniem preparatów na rynek, potwierdziły spektakularną skuteczność produktów, ich trwałość wynoszącą aż 18 miesięcy i wyjątkową tolerancję w skórze.

Gwarancja najwyższego bezpieczeństwa
Gama wypełniaczy Art Filler jest wyrobem medycznym. Gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa preparatówpodawanych w skórę. Potwierdzono wyjątkową tolerancję i maksymalne bezpieczeństwo całej gamy, zarówno w badaniach obiektywnych, za pomocą aparatury, jak i subiektywnych, ocenianych przez pacjentów.

Art Filler Volume
Preparat, który nadaje objętość i przywraca naturalną wolumetrię twarzy.

Art Filler Universal
Preparat, który wygładza średniogłębokie i głębokie zmarszczki.

Art Filler Lips
Preparat, który zwiększa objętość ust lub poprawia kontur i okolicę ust.

 CENA ZABIEGU:

900,00 -1200,00

w zależności od użytego preparatu