LENISMA KLINIKA MAGNOLIA ŁÓDŹ
AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

LENISNA wypełniacz na bazie kwasu polimlekowego

  • 18 maja, 2022

LENISNA  To wypełniacz na bazie kwasu polimlekowego o stężeniu 170mg i 30mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego przeznaczony do odbudowy utraconej objętości tkanek, wypełnienia głębokich zmarszczek i zmniejszenia wiotkości skóry, poprawy owalu twarzy. Zabieg jest bezbolesny, a co najważniejsze całkowicie bezpieczny i nie wymaga masowania okolic poddanych iniekcji – okrągły kształt mikrocząsteczek kwasu PDLLA i połączenie z nieusieciowanym kwasem hialuronowym sprawia, że eliminujemy ryzyko powstania grudek. Zabieg z wykorzystaniem preparatu Lenisna możemy wykonać również w przypadku wiotkości skóry na ciele, w obszarach takich jak brzuch, pośladki, ramiona, uda.

Wskazania:

skóra dojrzała z wyraźnymi oznakami starzenia
skóra wiotka i pozbawiona objętości
głębokie zmarszczki, bruzdy, załamania
wiotkość skóry na ciele – brzuch, uda, pośladki, ramiona
cellulit

LENISNA Efekty terapii z wykorzystaniem kwasu polimlekowego:

Naturalne efekty wypełnienia są widoczne niemal natychmiast, dzięki obecności kwasu hialuronowego w preparacie. Po około dwóch tygodniach od wykonanego zabiegu następuje stopniowa produkcja kolagenu zastymulowana przez cząsteczki kwasu polimlekowego – co oznacza, że długotrwałe efekty zabiegu narastają w czasie. W zależności od wskazań i zaawansowania problemu rekomendujemy wykonanie 2 lub 3 zabiegów w odstępach 6-8 tygodni. Efekty utrzymują się około 2 lata, a po tym czasie należy wykonać zabieg przypominający.

Już po pierwszym zabiegu skóra zyskuje blask, jest wyraźnie napięta, ujędrniona i odmłodzona i zliftingowana.
Przeciwskazania:

ciąża i karmienie piersią
aktywna infekcja
ostre stany zapalne skóry w okolicy planowanego zabiegu, aktywna opryszczka
choroby nowotworowe
choroby autoimmunologiczne, choroby tkanki łącznej
nadwrażliwość na składniki preparatu

Lenisna – przewaga w medycynie estetycznej dzięki technologii budowy cząsteczki

Lenisna ma zastosowanie w medycynie estetycznej jako wypełniacz działający w dłuższym czasie niż standardowe preparaty. Posiada bogaty skład: 170 mg kwasu polimlekowego PDLLA oraz 30 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego. W medycynie estetycznej Lenisna wykorzystywana jest jest do leczenia zmarszczek głębokich, wiotkości skóry oraz dużych ubytków tkankowych.
Lenisna to bardzo znany i efektywny stymulator tkankowy stosowany w medycynie estetycznej. Wraz z wiekiem tracimy nasz naturalny kolagen, skóra staje się wiotka i ulega procesom starzenia. Lenisna stymuluje wytwarzanie kolagenu, który odpowiedzialny jest za jędrność i napięcie skóry, dzięki czemu otrzymujemy efekt młodej i jędrnej skóry.
Lenisna to połączenie kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA dzięki któremu otrzymujemy efekt, widoczny od razu po zabiegu. Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas poli D,L mlekowy.
Lenisna posiada zdolność do silnej i długotrwałej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny.
Zastosowanie

Ze względu na wysokie stężenie kwasu poli D,L mlekowego 170 mg oraz kwasu hialuronowego 30 mg preparat Lenisna stosuje się w celu zwiększania objętości zapadniętych obszarów twarzy, szczególnie do korekcji wgłębień skóry takich jak:

załamania w skórze,
zmarszczki,
bruzdy,
widoczne oznaki starzenia się skóry: opadania i wiotkość twarzy.

Oprócz okolic twarzy, możemy również ujędrnić i napiąć:

wewnętrzną stronę ud,
brzuch,
pośladki,
obwisłe ramiona.

Efekty zabiegowe widoczne są przez co najmniej 24 miesiące po serii 2-3 zabiegów wykonywanych co około 12 tygodni. Zabieg Lenisna poleca się szczególnie wiotkim atroficznym skórom z dużą ilością drobnych zmarszczek, o małej objętości lub dużymi ubytkami objętościowymi. Kwas polimlekowy powoli i systematycznie odmładza skórę, zagęszczając i uelastyczniając ją, zachowując naturalny efekt.

Efekty terapii unikalnej hybrydy KWASU POLIMLEKOWEGO (PDLLA) i kwasu hialuronowego (HA):

Efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Uzyskujemy efekt wypełnienia dzięki obecności kwasu hialuronowego. Po ok 2 tygodniach następuje produkcja kolagenu zapoczątkowana przez obecność mikrocząsteczek kwasu mlekowego PDLLA. Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu. Rekomendowana ilość zabiegów to 2 lub 3 w zależności od mankamentu skórnego w odstępach 6-8 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający.

Co czyni preparat LENISNA wyjątkowym?

Produkt LENISNA został zaprojektowany jako wypełniacz działający w czasie o stężeniu 170 mg kwasu polimlekowego PDLLA oraz 30 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Poprzez dostosowanie ilości roztworu, oraz wielkości cząsteczek od 50 do 60 mikrometrów i połączeniu ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym otrzymano hybrydę dostosowaną do aplikacji w tkankę

podskórną lub okostnowo. Przeznaczony jest do leczenia zmarszczek głębokich, wiotkości i znaczących ubytków tkankowych.

EFEKT WOW! Dzięki połączeniu kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA otrzymujemy efekt, który widoczny jest od razu po zabiegu.

Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu, elastyny przez kwas polimlekowy.

Z uwagi na wysokie stężenie kwasu poli D,L mlekowego 170 mg oraz kwasu hialuronowego 30 mg zabieg przeznaczony jest dla osób:

z wyraźnymi oznakami starzenia się 40 + potrzebujących zwiększania objętości zapadniętych obszarów twarzy szczególnie do korekcji wgłębień skóry takich jak: załamania w skórze, zmarszczki, bruzdy, a także w przypadku opadania twarzy i wiotkości skóry  kolagenowych, które podtrzymują naturalny efekt w miarę upływu czasu.

Zabieg w cenie 3000,00 1 amp

Juvelook i Lenisna jak każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej jest poprzedzony konsultacją z lekarzem.