la playa kwas hialuronowy klinika magnolia łódź
AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

La Playa to nowość mezoterapia mikroigłowa spektakularne nawilżanie i odmłodzenie !

  • 20 września, 2022

Zabieg La Playa to nowość w gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej! W zabiegu są wykorzystywane dwie niezwykle skuteczne substancje odmładzające: kwas polimlekowy i kwas hialuronowy. Do ich aplikacji wykorzystuje się mezoterapię mikroigłową bądź bezigłową. Zabieg jest bezinwazyjny i błyskawicznie zapewnia piękny efekt napiętej, promiennej skóry.
Czym jest La Playa?

La Playa to produkt premium wśród zabiegów kosmetologicznych. Zawiera wyjątkowe połączenie składników aktywnych: kwas L-polimlekowy (jeden z najsilniejszych biostymulatorów tkankowych!) oraz kwas hialuronowy wspierany przez glutation, witaminę C, a także kompleks aminokwasów i peptydów.

Kwas L-polimlekowy (PLLA): główny składnik preparatu, niezwykle efektywny biostymulator, do tej pory znany głównie z zabiegów iniekcyjnych. Silnie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, odżywia skórę, zwiększa jej objętość, jędrność, gęstość, sprężystość, napięcie. Efekt nasila się stopniowo i jest rezultatem pobudzenia naturalnych procesów naprawczych w skórze.

Kwas hialuronowy (HA): odpowiada za nawilżenie skóry, spłyca zmarszczki, przywraca objętość i gładkość. Ma silne działanie rewitalizujące, zapewnia skórze świeżość i promienny blask.

Glutation:

stymuluje aktywację witaminy C i E, co zapobiega uszkodzeniom przez wolne rodniki,
hamuje nadprodukcję melaniny, rozjaśniając skórę,
przywraca jednolity kolor skóry, zmniejsza plamy pigmentacyjne, blizny potrądzikowe, przebarwienia i piegi.

Witamina C:

jest bardzo silnym antyoksydantem, neutralizuje wolne rodniki, przeciwdziała procesom utleniania lipidów błon komórkowych,
chroni skórę przed fotostarzeniem,
hamuje rozpad kolagenu w skórze, wpływa na proliferację fibroblastów, stymuluje syntezę ceramidów,
zwiększa barierę ochronną skóry, poprawia elastyczność, przyśpiesza regenerację skóry oraz gojenie się ran

Aminokwasy, peptydy, proteiny: aminokompleks jest mieszanką peptydów i protein, które przywracają nawilżenie oraz poprawiają teksturę i elastyczność skóry, aminokwasy umożliwiają lepsze nawilżenie poprzez zatrzymanie wody w naszym naskórku i skórze, stanowią „bloki budowlane” dla białek macierzy skóry i pobudzają pracę fibroblastów.

Jak wygląda zabieg?

Dobroczynne składniki La Playa są wprowadzane w skórę za pomocą mikronakłuwania, np. specjalnym mezorollerem, Dermapenem lub innym urządzeniem (tzw. penem) z mikroigłami. Mikronakłucia tworzą w skórze mikorkanaliki, co ułatwia penetrację składników, a jednocześnie mechaniczne mikrourazy dodatkowo pobudzają procesy naprawcze w tkankach, co zwiększa efektywność zabiegu. Dzięki temu szybko uzyskujemy widoczny efekt odmłodzenia i rewitalizacji twarzy. Zabieg nie wymaga stosowania znieczulenia. Skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona, co jest związane z mikronakłuciami, szybko jednak ulega wyciszeniu, odsłaniając poprawę napięcia i promienny blask.

cena zabiegu 550,00 w promocji NA START 450,00