stymulatory klinika magnolia łódź
AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

JUVELOOK do odmładzania i poprawy jakości skóry twarzy, szyi i dekoltu

  • 17 maja, 2022

Juvelook – unikalna hybryda – jedyny dostępny na rynku medycyny estetycznej kwas poli D,L mlekowy do odmładzania okolicy oka, mezoterapii igłowej twarzy, szyi, dekoltu. Juvelook to bardzo silny stymulator produkcji kolagenu – białka, które odpowiada za elastyczność, jędrność i młodość skóry.

PODWÓJNE DZIAŁANIE

Połączenie kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym daje od razu widoczny efekt. Wypełnienie kwasem hialuronowym utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas polimlekowy.
Juvelook to jedyny na rynku medycyny estetycznej kwas polimlekowy do zastosowania w okolicy oka oraz w mezoterapii twarzy, szyi czy dekoltu. Przywraca młodzieńczy wygląd w stopniowy i naturalny sposób pobudzając nasze własne komórki do regeneracji.

Zastosowanie Juvelook

rozświetlenia oraz ujędrnienia skóry,
odmłodzenia okolicy oka,
wygładzenia zmarszczek,
trwałego napięcia i odżywienia skóry.

Efekty zabiegowe utrzymują się przez conajmniej 24 miesiące po serii 2-3 zabiegów wykonanych w odstępie 6-8 tygodni. Jouvelook dedykowany jest szczególnie dla osób z dużą ilością drobnych zmarszczek, słabo napiętą i wiotką skórą, która utraciła swój naturalny blask i młodzieńczy wygląd.

JUVELOOK To jedyny preparat łączący kwas poli D,L mlekowy o stężeniu 42,5mg oraz 7.5mg kwasu hialuronowego. Charakteryzuje go wyjątkowa skuteczność, trwałość efektów oraz wysokie bezpieczeństwo potwierdzone badaniami klinicznymi.
Juvelook jest przeznaczony do odmładzania i poprawy jakości skóry twarzy, szyi i dekoltu a także – jako jedyny na świecie kwas polimlekowy – może być stosowany do wypełnienia doliny łez i odmłodzenia okolicy oka. Zabieg wykonywany jest kaniulą przez lekarza medycyny estetycznej
Wskazania:

  • regeneracja i odmłodzenie okolicy oka
  • wypełnienie doliny łez
  • poprawa jakości skóry twarzy, szyi i dekoltu
  • ujędrnienie, rozświetlenie i napięcie skóry
  • likwidacja drobnych zmarszczek

Zabieg w cenie  2500,00 w ( 1 ampułka)

Przeczytaj dalej i dowiedz się więcej !

JEDYNY NA ŚWIECIE KWAS POLI D,l MLEKOWY DO ZASTOSOWANIA W OKOLICY OKA, MEZOTERAPII TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Juvelook to wypełniacz hybrydowy, łączący w sobie zarówno korzyści natychmiastowego efektu wypełnienia, wynikające z użycia kwasu hialuronowego HA, jak i długotrwałą stymulację produkcji kolagenu, dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego PDLLA (Poly D,L – lactide)

Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania, patent: nr 10-1481441, nr 10-1725279 został stworzony preparat o wyjątkowych właściwościach: długotrwałej skuteczności i podwyższonemu profilowi bezpieczeństwa.

Czym jest JUVELOOK ?

JUVELOOK to wypełniacz hybrydowy działający w czasie, o stężeniu 42,5 mg kwasu poli D,L mlekowego oraz 7,5 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego.

Co czyni preparat Juvelook wyjątkowym?

jedyny na świecie kwas polimlekowy do zastosowania w okolicy oka, mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu jego zdolność do najsilniejszej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny.
Brak konieczności masowania miejsc pozabiegowych z uwagi na okrągły kształt cząsteczek kwasy PDLLA i połączenie jej z nieusieciowanym kwasem hialuronowym.
trwałość zabiegu utrzymuje się ponad 24 miesiące od ostatniego zabiegu . Efekt można podtrzymać wykonując 1 zabieg przypominający po 24 miesiącach .

Efekty terapii

Efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Uzyskujemy efekt wypełnienia dzięki obecności kwasu hialuronowego. Po ok 2 tygodniach następuje produkcja kolagenu zapoczątkowana przez obecność mikrocząsteczek kwasu mlekowego PDLLA. Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu. Rekomendowana ilość zabiegów to 2 lub 3 w zależności od mankamentu skórnego w odstępach 6-8 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający.

Metody iniekcji jak podajemy preparat

Podaje się go cienką kaniulą 27 g w okolice dolnej powieki lub też cienkimi igłami np. 31 G wykonując iniekcje w dolną część skóry właściwej na głębokość ok 1,7 mm.
Dlaczego Juvelook można stosować pod oczy oraz metodą mezoterapii ?

Produkt został zaprojektowany jako wypełniacz działający w czasie o stężeniu 42,5 mg kwasu PDLLA ora 7,5 mg nieusieciowanego kwasy hialuronowego. Poprzez dostosowanie ilości roztworu, oraz wielkości cząsteczek od 10 do 40 mikrometrów i połączenie ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym otrzymano hybrydę dostosowaną do aplikacji metodą mezoterapii na twarz, szyję, dekolt oraz okolicę oka.

Jak działa JUVELOOK?

Natychmiast po wstrzyknięciu, JUVELOOK umiejscawia się w tkankach i wypełnia je nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Dzięki swoim właściwościom, mikrocząsteczki kwasu polimlekowego nadają spoistości hydrożelowi HA, zapobiegając jego przemieszczeniu się. Możesz zauważyć opuchnięcie tkanek tkliwość
 Odbudowa   Po dwóch tygodniach, gdy HA zaczyna się hydrolizować, mikrocząsteczki PLA wspierają produkcję kolagenu i doprowadzają do poprawy elastyczności, jędrności i gęstości skóry. Od tego punktu zwrotnego, rozpoczyna się przewaga w działaniu PDLLA powodując długotrwałą produkcję kolagenu.

Utrzymanie preparatu
Po 6 miesiącach można zauważyć ostateczny wynik zastosowania JUVELOOK. Produkt uległ stopniowej biodegradacji i przywrócił objętość skórze. Od stabilizacji fizycznej do nowo syntezowanych włókien kolagenowych, które podtrzymują naturalny efekt w miarę upływu czasu.