Venus Legacy wykorzystując technologię 4D:
AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

Intensywne  programy zabiegów, które pomogą w osiągnięciu idealnej  formy przed latem.

  • 10 kwietnia, 2021

Intensywne  programy zabiegów, które pomogą w osiągnięciu idealnej  formy przed latem.
Teraz w promocyjnych cenach:

1.Program AROSHA   OSZCZĘDZASZ 150 zł!

Koszt pakietu  zabiegu z  bandażami  Arosha  720 zł  teraz  w cenie  570 zł*.   

Pakiet trzech zabiegów   z bandażami Arosha – intensywnie działającymi na ujędrnienie skóry w najbardziej newralgicznych obszarach. Zabiegi z wykorzystaniem silnie działających koncentratów o właściwościach ujędrniających, napinających  i drenujących.

 

 2. Program ENDERMOLOGIA LPG  OSZCZĘDZASZ 460 zł! 

Pakiet w cenie  1100 zł*  zamiast 1400 zł .

Pakiet 10 40-minutwych zabiegów endermologii obejmujących całe ciało.  Zabieg doskonale działa na ujędrnienie skóry, poprawia metabolizm i ukrwienie. Zwiększa napięcie nawet na bardzo „opornych” partiach.

3. Pakiet VENUS LEGACY I OSZCZĘDZASZ 460 zł !

Pakiet w cenie  1750 zł* zamiast 2210 zł

Pakiet 5 zabiegów Venus Legacy na jedną wybraną partię ciała. Zabieg z wykorzystaniem fali RF, pola magnetycznego i masażu próżniowego – ujędrnia, rozbija tkankę tłuszczową, modeluje opracowywane obszary ciała.

Do pakietu zabieg Celu Firm Expert  – zabieg pielęgnacyjny z peelingiem, aplikacją silnie skoncentrowanej ampułki ujędrniającej oraz masażem na bazie aktywnych koncentratów. Doskonale uzupełnia pakiet zabiegów z wykorzystaniem urządzeń.

 

4. Pakiet VENUS LEGACY II  OSZCZĘDZASZ   660  zł !

Pakiet w cenie  1800 zł* zamiast 2460 zł

Pakiet 3 zabiegów Venus Legacy na dwie wybrane partie ciała (w trakcie jednego zabiegu). Zabieg z wykorzystaniem fali RF, pola magnetycznego i masażu próżniowego – ujędrnia, rozbija tkankę tłuszczową, modeluje opracowywane obszary ciała.

Do pakietu zabieg Cellu Firm Expert  – zabieg pielęgnacyjny z peelingiem, aplikacją silnie skoncentrowanej ampułki ujędrniającej oraz masażem na bazie aktywnych koncentratów. Doskonale uzupełnia pakiet zabiegów z wykorzystaniem urządzeń.

 

5. Slim Fast Venus Legacy   OSZCZĘDZASZ – 420 zł ! 

Pakiet 3 zabiegów  1500 zł zamiast 1920 zł

Połączenie zabiegu Venus Legacy na jedną wybraną partię ciała (brzuch, uda przód lub tył, pośladki itp.) + zabieg z bandażami Arosha na brzuch, pośladki i uda

Intensywne działanie na wybranej partii ciała. Zabieg rozpoczynamy  Venusa, który rozgrzewa tkankę, drenuje ją i pobudza mikrokrążenie. Dzięki temu zastosowane w bandażach Arosha substancje aktywne wnikają lepiej i głębiej. Takie połączenie sprawia, że działamy na różnych poziomach skóry i tkanki tłuszczowej, osiągając spotęgowany efekt zabiegu.
Takie połączenie ma jeszcze jedną zaletę – możemy robić zabiegi raz w tygodniu. Jest to ważne szczególnie dla osób, które mają problem z wygospodarowaniem czasu na częstsze wizyty!

 

6. Vella Slim Body  OSZCZĘDZASZ – 390 ZŁ!      

Pakiet 3 zabiegów  1050 zł zamiast 1440 zł.

Pakiet 3 zabiegów połączenie zabiegu Vella  na jedną wybraną partię ciała (brzuch, uda przód lub tył, pośladki itp.) + zabieg z bandażami Arosha na brzuch, pośladki i uda.

Intensywne działanie na wybranej partii ciała. Zabieg rozpoczynamy od Velli, które rozgrzewa tkankę, drenuje ją i pobudza mikrokrążenie. Dzięki temu zastosowane w bandażach Arosha substancje aktywne wnikają lepiej i głębiej. Takie połączenie sprawia, że działamy na różnych poziomach skóry i tkanki tłuszczowej, osiągając spotęgowany efekt zabiegu.
Takie połączenie ma jeszcze jedną zaletę – możemy robić zabiegi raz w tygodniu. Jest to ważne szczególnie dla osób, które mają problem z wygospodarowaniem czasu na częstsze wizyty!

 

 

*Ceny pakietów obowiązują do końca czerwca przy jednorazowej wpłacie.