AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

Czas na liftingujące nici HIALURONOWE W PROMOCJI 1200,00 ZAMIAST 2400,00

  • 30 marca, 2022

Nici hialuronowe to nowoczesny zabieg modelowania twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Polega na wprowadzeniu preparatu w skórę w sposób liniowy, w oparciu o wektory napięcia skóry.  Preparaty na bazie kwasu hialuronowego są od lat stosowane i cenione przez specjalistów medycyny estetycznej. Związek ten, naturalnie występujący w naszym organizmie, decyduje o elastyczności, jędrności i gładkości skóry. Wykazuje niezwykle silne działanie nawilżające – wiąże i utrzymuje odpowiedni poziom wody w naskórku. Dodatkowo obecność cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze aktywizuje produkcję kolagenu i neutralizuje wolne rodniki. Jednak w miarę upływu lat umiejętność tworzenia nowego kwasu hialuronowego zanika, co jest przyczyną powstawania licznych zmarszczek oraz utraty jędrności skóry i jej odwodnienia.

Wskazania

– poprawa owalu twarzy
– poprawa napięcia skóry policzków i czoła
– uniesienie brwi i zewnętrznego kącika oka
– podniesienie kącików ust
– wypełnienie „doliny łez”
Przebieg zabiegu

Lekarz za pomocą specjalnej mikro kaniuli wprowadza linijnie w skórę niewielkie depozyty kwasu hialuronowego. Zabieg trwa około 30 minut. Może być poprzedzony znieczuleniem miejscowym, choć nie jest to konieczne, ponieważ jednocześnie z kwasem hialuronowym w skórę wprowadza się substancję znieczulającą.
Poza niewielkimi siniaczkami, które mogą pojawić się w miejscu wkłucia i ustępują w ciągu kilku dni, nie ma innych działań niepożądanych. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, podobnie jak wcześniejszych przygotowań. Po zabiegu można od razu wrócić do codziennej aktywności.
Efekty zabiegu

Zabieg umożliwia natychmiastową poprawę owalu twarzy, podniesienie tzw. „chomików”, czyli wysmuklenie linii podbródka, korekcję kształtu policzków, delikatne uniesienie brwi i kącików ust.

Efekty zabiegu utrzymują się około 12 miesięcy.
Przeciwwskazania

– ciąża i karmienie piersią
– infekcje skóry
– aktywne choroby autoimmunologiczne
– nieuregulowana cukrzyca
– tendencje do powstawania bliznowców
– aktywna choroba nowotworowa
Cena zabiegu

od 2400 zł / 2 ml
Zabiegi wykonują lekarze medycyny estetycznej