AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

Czas na liftingujące nici Aptos w promocji

  • 20 września, 2022

Gdy wypełniacz to za mało, a lifting to za dużo, wtedy….

Czas na liftingujące nici Aptos. Procedura przynosząca spektakularne efekty bez blizn i długiego okresu rekonwalescencji. Nici Aptos w rękach doświadczonego lekarza są wspaniałym narzędziem nie tylko w walce z grawitacją (twarz, brwi), ale również z wiotkością skóry na ramionach, udach czy brzuchu. Można nimi skorygować nadmiernie odstające uszy, opadający czubek nosa, zbyt płaskie policzki czy też przywrócić twarzy młodzieńczy owal.

jak działają nici ?

Bardziej zaawansowane techniki pozwalają odtworzyć kształt i właściwe położenie kobiecym piersiom. Uporczywie wiotka skóra podbródka czy też szyi powraca na właściwe miejsce. Część nici jest zbudowana z materiałów wchłaniających się (kwas polimlekowy , kaprolakton), część z niewchłaniających się (polipropylen ). Zarówno jedne i drugie znane są w chirurgii od wielu lat jako dobry, nie dający odczynów materiał szewny, zaś lekarz dobiera właściwy rodzaj nici do problemu pacjenta. Tam gdzie kiedyś dominował skalpel, dziś rozwijają się techniki małoinwazyjne.

owal twarzy a nici

Nici Aptos zaliczają się do technik małoinwazyjnych, tym niemniej są to zabiegi zaawansowane i należy się do nich właściwie przygotować. W czasie konsultacji lekarz zapyta o choroby przewlekłe, a w szczególności autoimmunologiczne, cukrzycę, zaburzenia krzepnięcia, stany zapalne przewlekłe i ostre. Ciąża jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Zlecone zostaną podstawowe badania laboratoryjne oraz antybiotyk w profilaktyce około zabiegowej. Często również leki zmniejszające obrzęki.

owal – poniżej linii oka

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i nie wiąże się z dyskomfortem czy bólem. Nie jest też konieczne pozostawanie w klinice.

co zrobić z pelikanami brzydka skóra na ramionach

W okresie pozabiegowym najczęściej pacjentom towarzyszy obrzęk, rzadziej siniaki. Można zmniejszyć ryzyko wystąpienia silnego obrzęku, siniaków lub krwiaków stosując przez 3 dni przed zabiegiem kosmeceutyk LCE Balm lub granulki Arniki (homeopatia). Zimne okłady oraz kosmeceutyki Cebelia po zabiegu zmniejszają dyskomfort i przyspieszają okres rekonwalescencji. Po zabiegach na ciało do pracy można wrócić na drugi dzień , na twarz w zależności od typu zabiegu po 1-3 dniach. Idealnie byłoby poddać się zabiegowi tuż przed weekendem.

jak podnieść piersi techniki liftigu ciała

Przez 3-4 tygodnie obszary poddane zabiegowi nie powinny być poddawane działaniu dużych sił (silna mimika, intensywne ćwiczenia fizyczne), tak aby nici w procesie gojenia zespoliły się z tkankami, w położeniu nadanym im przez lekarza.

A potem… to już sama radość z odzyskanego młodzieńczego wyglądu i dobrego samopoczucia. chcesz wiedzieć więcej

Cena zabiegu  za implantację   w zależności od rodzaju

APTOS visage 1 szt. nitki   700 ,00 przy 10 szt cena 4500,00

Podbródek Light Lift Thread APTOS 4500,00

PRINCESS BARB 4 D  700 ZŁ przy min. 6 niciach (po 3 na stronę) CENA ZA ZABIEG  2400,00

Dla dobrego efektu poleca się min 2 nitki na stronę. Ilość nici ustala lekarz po konsultacji z pacjentem.