AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

BEZPIECZNY GABINET 100% naszego zespołu zostało zaszczepione przeciwko COVID-19

  • 26 lutego, 2021

Drodzy Pacjenci,
zdrowie i bezpieczeństwo Wasze oraz naszych pracowników są i zawsze były dla nas najwyższym priorytetem. Jako placówka medyczna zostaliśmy zakwalifikowani do szczepień w etapie 0, dzięki czemu 100% naszego zespołu zostało zaszczepione przeciwko COVID-19 produktem leczniczym Comirnaty firmy Pfizer/BioNTech.
Bezpieczeństwo jest wartością, którą się kierujemy i w zakresie której nie uznajemy żadnych kompromisów. Surowo przestrzegając zaleceń GIS oraz wdrażając bardzo wysokie standardy higieny oraz rygorystyczne procedury aseptyki, od początku pandemii dokładaliśmy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Pacjentom i personelowi. Cieszymy się, że jako gabinet medycyny estetycznej mogliśmy wziąć udział w szczepieniach w pierwszej kolejności, tym samym czyniąc naszą klinikę bezpieczniejszym miejscem.
Informacja o szczepieniach poszczególnych lekarzy i kosmetologów jest dla Państwa dostępna w rejestracji.

W celu zapewnienia Pacjentom oraz personelowi kliniki maksymalnego bezpieczeństwa prosimy o stosowanie się do poniższych zasad bezpieczeństwa:

  • zakładanie przed wejściem do kliniki maseczek ochronnych zakrywających nos i usta,
    dezynfekcję dłoni płynem antybakteryjnym po wejściu do kliniki,
    przychodzenie na wizyty oraz zabiegi bez osób towarzyszących.

Informujemy, że maseczka jest bezwzględnie wymagana. Pacjenci niestosujący się do w/w zasad, nie będą mogli skorzystać z wizyty i zabiegów w naszej klinice. Powyższe zasady dostępne są również na drzwiach wejściowych każdej placówki Kliniki Magnolia. Mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania przyczynią się do bezpieczeństwa nas wszystkich.