PROMOCJE

CZY KTÓRAŚ Z NAS CHCIAŁABY MIEĆ DRUGI PODBRÓDEK ?

  • 26 maja, 2020

Drugi podbródek czy też „podwójny podbródek” to zmora wielu osób. Nadmiar skóry oraz tkanki tłuszczowej pod brodą objawia się właśnie jako tzw. druga broda. Wygląda to nieestetycznie zarówno z przodu, jak i z profilu. Niestety, powodem jest nie tylko nadwaga. Drugi podbródek u szczupłej osoby to wcale nie rzadkość. W takim wypadku powodem może być wiotczejąca, opadająca skóra oraz charakterystyka budowy twarzy. Zamaskowanie tego defektu jest niestety niemożliwe, ale można go zredukować dzięki specjalistycznym zabiegom.

LIKWIDACJA DRUGIEGO, PODWÓJNEGO PODBRÓDKA A MEDYCYNA ESTETYCZNA

Jak usunąć drugi podbródek? Najlepszym sposobem są specjalistyczne zabiegi. Są to bezpieczne, nieinwazyjne procedury, dzięki którym skutecznie zredukujemy problem z drugim podbródkiem. Wybierać możemy spośród takich zabiegów, jak: Exillis , Venus Legacy, Endermolift, sięgając po mezoterapię igłową Celluform, Celluform plus czy Dermaheal LL. Zabieg lipolizy iniekcyjnej lub mezoterapii lipolitycznej w połączeniu z pozostałymi terapiami daje fantastyczne rezultaty w krótkim czasie. Dzięki odpowiednio dopasowanej do twoich potrzeb lipolizie – zapomnisz o nadprogramowych, trudnych do zgubienia centymetrach, ujędrnisz skórę i pozbędziesz się „drugiego podbródka”. W praktyce lipoliza – mezoterapia igłowa odpowiednim preparatem prowadzącym do redukcji tkanki tłuszczowej).

Venus Legacy w walce z drugim podbródkiem  zabieg w cenie 290 zł
Venus LegacyJeżeli zastanawiasz się, jak zlikwidować drugi podbródek, wykonać możesz też zabieg Venus Legacy. Podczas zabiegu tkanki podgrzewane są poprzez fale radiowe. Zabieg jest bezbolesny, a odczucia można tu przyrównać do masażu.
Venus Legacy bazuje na innowacyjnych technologiach takich, jak: Multipolarna Fala Radiowa, Impulsowe Pole Magnetyczne, VariPulse oraz Real Time Thermal Feedback. Połączenie tych rozwiązań sprawia, że zabiegi są bezpieczne i efektywne

Endermolift  zabieg w cenie 250 zł
Ciekawym zabiegiem jest Endermolift. Polega on na mechanicznej stymulacji tkanek. Porównać można go do intensywnego, mechanicznego masażu. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy, wyposażonej w dwie klapki, które to właśnie pobudzają skórę do produkcji kolagenu i do regeneracji. Dzięki temu staje się ona napięta i jędrna.

Exilis  zabieg w cenie 250 zł
Procedura ta jest całkowicie bezbolesna. W trakcie zabiegu systemem Exilis odczuwamy delikatne, przyjemne ciepło. Twarz, szyja i dekolt w trakcie zabiegu dzielone są na segmenty i każda okolica jest dokładnie opracowywana aplikatorem emitującym dualną energię w głębsze warstwy skóry.

Efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu – poprawia się wygląd, struktura i napięcie skóry, a w miejscach poddanych zabiegowi widać wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej. Kuracja Exilis jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna. Twarz i szyja są zdecydowanie odmłodzone bez użycia skalpela, a efekt liftingu utrzymuje się bardzo długo.

DERMAHEAL LL zabieg w cenie 350 zł
Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

Celluform + Nowy produkt specjalnie stworzony do usuwania tłuszczu podbródkowego  zabieg w cenie 900 zł

Według ostatnich badań przeprowadzonych przez American Society for Dermatologic Surgery,  dla 68% respondentów, tłuszcz zlokalizowany w okolicy podbródkowej oraz wiotkość skóry w tym miejscu, stanowi duży problem. Do tej pory, jedynym sposobem, aby pozbyć się podwójnego podbródka były zabiegi chirurgii estetycznej, ale teraz, dzięki Celluform Plus  możliwe jest usunięcie tego nagromadzonego tłuszczu w prosty i nieurazowy sposób.

Jak działa kwas dezoksycholowy …
Kwas dezoksycholowy działa jak mydło. Jego cechy fizyczne umożliwiają cząsteczce rozpuszczanie zarówno w środowisku wodnym, jak i w środowisku lipofilowym (tłuszcz). Cząsteczka kwasu rozpuszcza komórki tłuszczowe i jednocześnie rozpuszcza również tłuszcz w nich zawarty. Kwas dezoksycholowy prowadzi do reorganizacji skóry, w wyniku czego uzyskuje się efekt liftingujący i biostymulacyjny.