AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

bezstrzałowe przekłuwanie uszu

PRZEKŁUWANIE USZU Z SYSTEMEM STUDEX® Delikatnie, sterylnie i stylowo! Jesteś w dobrych rękach ! Światowa wiodąca marka w przekłuwaniu uszu.

Używamy sytemu  wiodącego, międzynarodowego producenta, jakim jest  STUDEX, to  znak zaufania i jakości. Wszyscy partnerzy STUDEX są wyszkoleni do wykonywania zabiegu przekłuwania uszu. Przeszli oni odpowiednie szkolenie oraz otrzymali certyfi kat potwierdzający możliwość wykonywania zabiegu. Twój specjalista do przekłuwania uszu  udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji i wskazówek związanych z przekłuciem ucha oraz zapewni Ci całkowite bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywanego zabiegu.

Która część ucha zostanie przekłuta?
Nowoczesne systemy do przekłuwania uszu, takie jak STUDEX  System 75 są idealne do przekłuwania płatka ucha oraz obszaru  chrząstki.  Najczęściej podczas pierwszego przekłucia ucha
umieszczana jest para kolczyków – po jednym w każdym płatku ucha.
Przekłuwanie ucha ze STUDEX System 75: jak to wygląda ?
Odklejamy przykrywkę  blistra , ale bez wyjmowania systemu z opakowania. W ten sposób zachowana zostanie  sterylność kolczyka. Oby dwie strony ucha są oczyszczane  gazikiem dezynfekcyjnym. Należy odczekać 30 sekund do wyschnięcia  alkoholu. Pisak chirurgiczny  oznaczy dokładny punkt przekłucia ucha. Uchwyt instrumentu jest wciskany i następuje delikatne przekłucie ucha poprzez kolczyk. W tym samym czasie umieszczana jest  zapinka. Zapewnia to idealną odległość  pomiędzy uchem a zapięciem. Kardridż  jest wkładany do  instrumentu bez dotykania go. Ani kolczyk ani zapinka nie są dotykane w żadnym momencie. Na koniec specjalista od przekłuwania uszu da CI kilka porad  jak dbać o higienę ucha po przekłuciu.

Porady po przekłuciu ucha

W 24 godziny po przekłuciu należy rozpocząć regularne aplikowanie płynu do pielęgnacji uszu . Czynność tę trzeba wykonywać dwa razy  dziennie z przodu i z tyłu przekłutego miejsca.
Czemu powinnaś wybrać STUDEX System 75?
Szybko, delikatnie i bezboleśnie.STUDEX System 75 zapewnia łagodne i gładkie przekłucie ucha. Następuje to dzięki specjalnie opatentowanej technologii oraz wyjątkowo cienkiej igle, która  przekłuwa ucho. Ten uruchamiany ręcznie system jest idealny dla przekłuwanych tkanek i nie powoduje mikropęknięć. Praktycznie bezgłośny. Ten system jest tak cichy, że nawet dzieci nie przestraszą się wykonywanego zabiegu. Sterylny zabieg. Zastosowanie sterylnych wkładów powoduje, że ani kolczyk ani zapięcie nie są dotykane przez specjalistę dokonującego zabiegu. Co więcej samo urządzenie nie dotyka nigdy ucha. Optymalne gojenie. Właściwa pozycja pomiędzy zapinką a kolczykiem ustawiona automatycznie, powoduje, że proces gojenia przebiega bardzo szybko. Przyczynia się do tego również fakt, że kanał po przekłuciu jest bardzo cienki. Hipoalergiczne kolczyki. Wszystkie kolczyki z kolekcji STUDEX Systemu 75 są wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak chirurgiczna stal nierdzewna, 9-cio, 14-sto i 18-sto karatowe złoto bądź tytan. Są one zgodne z dyrektywą niklową UE oraz normami USA FDA. Dzięki powyższym właściwościom są one hipoalergiczne oraz przyjazne dla skóry a tym samym pozwalają uniknąć reakcji alergicznych. Ze STUDEX System 75 będziesz wyglądać olśniewająco zaraz po przekłuciu ucha

Leave a Reply