leczenie-tradzik-rozowaty zabiegi laserowe łódź
AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

TERAPIA INTENSYWNYM ŚWIATŁEM IMPUSLOWYM IPL EXILITE

  • Styczeń 6, 2019

Podwójna technologia która łączy światło podczerwone i ultrafioletowe.

TERAPIA INTENSYWNYM ŚWIATŁEM IMPUSLOWYM IPL EXILITE . To nowoczesne osiągnięcie dermatologii laserowej i estetycznej dostępne w Klinice Magnolia. Fotoodmładzanie IPL EXILITE zarówno poprawia wygląd skóry, jak również leczy ją. W kompleksowy sposób likwidowane są objawy starzenia się skóry: nadmierne rumieńce, zaczerwienienia, rozszerzone naczynka, „pajączki”, trądzik różowawy i inne zmiany naczyniowe oraz zmiany pigmentowe: piegi, plamy starcze i posłoneczne oraz przebarwienia.

Dla kogo przeznaczone jest fotoodmładzanie IPL EXILITE  i jak miałoby służyć ?

Osoby które chcą widocznie odmłodzić skórę i odświeżyć jej wygląd, wyrównując koloryt i redukując uciążliwe przebarwienia. Fotoodmładzanie to zabieg naświetlania skóry twarzy, szyi i dekoltu pulsacyjnym światłem IPL. Działa antystarzeniowo stymulując wytwarzanie nowego kolagenu redukując jednocześnie drobne zmarszczki, likwiduje przebarwienia i naczynka oraz zwiększa napięcie skóry. Stanowi również świetną profilaktykę – wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, stymuluję produkcję kolagenu. Zabieg ten sprawdza się również przy skórze ze skłonnościami trądzikowymi, dodatkowo działa antybakteryjnie i obkurcza pory. Aby uzyskać najlepsze efekty warto wykonać go kilkukrotnie w odstępach 3-4 tygodni. Należy jednak pamiętać, że bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona. Po kilku dniach skóra staje się widocznie gładsza.

Zabieg nie wymaga wyłączenia z normalnego trybu życia nie ogranicza, nie powoduje widocznych oznak po zabiegowych na drugi dzień. Nie powoduje dyskomfortu.

CENA ZABIEGU: -30 % !

› Twarz  550,00   w promocji 390,00

› Szyja 450,00   w promocji  310,00

› Odmładzanie okolicy oka 300,00  w promocji 210,00

› Dłonie 700,00   w promocji 490,00

› Dekolt  800,00   w promocji 590,00

› Twarz,  szyja  850,00   w promocji 600,00

› twarz, szyja, dekolt  1100,00   w promocji 770,00

 

Prev Post Next Post