TLO_medycyna_esttyczna
PROMOCJE

Ruszamy !

  • Kwiecień 26, 2020

Aktualnie trwają prace przygotowujące nasz gabinet do bezpiecznej obsługi naszych pacjentów. Od jutra jesteśmy do dyspozycji Państwa pod telefonem i odpowiadamy na wszelkie pytania. Od 4 Maja wyznaczone zostały wstępnie dyżury naszych specjalistów w związku z tym zapraszamy do wstępnych rezerwacji terminów.
tel.

Drodzy Pacjenci, po intensywnych przygotowaniach wracamy do Was!!!

❗️W pierwszych dniach pracy , nasz zespół będzie pracował w ograniczonym składzie, a o zmianach będziemy informować na bieżąco.

❗️Organizacja wizyt do odwołania:
Pn, Śr, Pt– Dr. Iwona Kulesza
Pn, Sr , Pt -Mgr. Marzena Maciaszek

W tej trudnej sytuacji zdecydowaliśmy się, na podjęcie wszelkich niezbędnych kroków by nasz gabinet mógł być dla Was dostępny.

Zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa i podejmując szczególne środki ostrożności, rozpoczynamy pracę w nowej „rzeczywistości”.

Wprowadzamy do odwołania zaostrzone procedury bezpieczeństwa sanitarnego. Wyposażyliśmy Gabinet w dodatkowe materiały i ubrania jednorazowe potrzebne, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu: maseczki, przyłbice, gogle, fartuchy, czepki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji i  specjalistyczną lampę UV. W Komunikacie Głównego Inspektora Sanitarnego z 4 marca 2020 roku czytamy, że:

„Wirus osłonięty jest cienką warstwą tłuszczową, którą niszczą detergenty, mydło, środki dezynfekcyjne, promienie UV”. Prosimy o dokładne  zapoznanie się z nowymi wytycznymi przed umówieniem wizyty:

Pacjenci na zabiegi umawiani są telefonicznie na konkretne godziny, w odstępach co godzinę, w taki sposób, aby w gabinecie przebywał wyłącznie jeden Pacjent.
Na umówioną wizytę prosimy przychodzić punktualnie (nie przed czasem), aby nie gromadzić się przed budynkiem lub w poczekalni.
Obecność na terenie gabinetu została ograniczona tylko do osób, których dotyczy zabieg. Osoby towarzyszące nie mogą wchodzić na teren gabinetu.
Okrycie wierzchnie należy zostawić w wydanym przez personel gabinetu pokrowcu.
Po wejściu do gabinetu Pacjent zostanie poproszony o dokładne zdezynfekowanie rąk.
Każdy Pacjent otrzyma jednorazowy zestaw ochrony osobistej (rękawiczki, czepek) i wtedy będzie mógł być poproszony przez recepcję o wypełnienie niezbędnej dokumentacji.

Wdrożyliśmy działania prewencyjne:

Kontrolę stanu zdrowia wszystkich pracowników.
Uzupełniające procedury dezynfekcyjne przestrzeni wspólnych i gabinetów.
Regularną dezynfekcję klamek.
Procedurę wietrzenia i dezynfekcji pomieszczeń po każdej wizycie.
W jednym czasie w gabinecie obecny jest tylko zespół niezbędnego personelu.
Pracownicy wyposażeni są w dodatkowe środki ochrony osobistej (maseczka ochronna, rękawiczki, gogle, plastikowa osłona na twarz).
Po każdej wizycie gabinet jest dezynfekowana preparatami przeciw wirusom/bakteriom i naświetlony specjalistyczną lampą UV