W PAKIECIE 8 etapów PEŁNEJ I KOMPLEKSOWEJ REGENERACJI CIAŁA I TWARZY. Czas pakietu ok 3,0 h w cenie 490,00

Pielęgnacja twarzy to połączenie odżywienia w składniki nawilżające i witaminy oraz dłuższy masaż Tsuboki odprężający i uwalniający od stresu i napięć cały odcinek górny czyli kark, szyja twarz. Pielęgnacja ciała to istny rytuał odżywczo relaksacyjny.Pelling o subtelnej delikatności, odżywcze maski delikatny masaż olejkiem o zapachu lata i kompleksowe odżywienie ampułką.  Najnowszy zabieg BODY REGENERATION  dzięki nowatorskim rozwiązaniom wspomaga odnowę powierzchni skóry, niwelując jej niedoskonałości i aktywując procesy komórkowe. Masaż pilingujący z kwasem laktobionowym (PHA) i pyłem wulkanicznym nadaje skórze gładkość i aksamitność, przygotowując ją do aktywnej pielęgnacji. Ampułki z kompleksem Bodyrenew poprawiają stan macierzy międzykomórkowej i zwiększają jej sprężystość. Masaż ciepłymi, szlachetnymi olejami kondycjonującymi nawilża i odżywia skórę. Zwieńczeniem zabiegu jest aplikacja aromatycznego kremu o bogatej konsystencji i intrygującej nucie zapachowej. Wszystko to sprawia, że skóra odzyskuje zmysłową gładkość i miękkość. Zabieg daje spektakularne efekty już po jednym zastosowaniu. Może też być stosowany w serii, w zależności od potrzeb skóry. Polecamy do pielęgnacji skóry o każdej porze roku.
DO SKÓRY:
szorstkiej i przesuszonej,
wymagającej regeneracji i rewitalizacji,
wymagającej nawilżenia, wygładzenia, ujędrnienia,
w każdym wieku, również z objawami upływu czasu.
EFEKTY WIDOCZNE PO ZABIEGU:
natychmiastowa regeneracja struktury skóry,
aksamitne wygładzenie i jedwabisty blask skóry,
skóra wydaje się młodsza,
wspaniale pachnące, atrakcyjne i zregenerowane ciało.

Informujemy że w klinice na Franciszkańskiej istnieje już możliwość realizacji pakietu wspólnie. Zapraszamy do gabinetu dla Dwojga!

W przypadku indywidualnej rezerwacji potwierdzeniem dla Klienta jest wpłata na konto kliniki zaliczki w wysokości 50 zł. Kwota zaliczki zostanie odliczona po realizacji pakietu.

Klinika Zdrowia i Urody Magnolia / Łódź, ul. Franciszkańska 49
UWAGA NOWY NUMER KONTA!  PKO BP  20 1020 3352 0000 1502 0213 3965

pakiety Open to forma zaproszenia o dowolnej kwocie zadeklarowanej przez kupujęcego do swobodnego wykorzystania przez osobę obdarowaną