zabiegi rozjasniajace-przebarwienia-idealne
PROMOCJE

Przebarwienia, drobne zmarszczki, rozjaśnij swój uśmiech !

  • Wrzesień 19, 2019

Kiedy myślimy o złuszczaniu chemicznym, nasze skojarzenia koncentrują się wokół redukcji przebarwień czy terapii trądziku, jednak nie wyczerpują one zastosowania peelingów. Dziś coraz częściej „kwasy” stosowane są w regeneracji skóry i – co ważne – przynoszą tu świetne rezultaty.

Peelingi chemiczne są zabiegami, które wykonuje się w gabinetach już od wielu lat. Pomagają radzić sobie z wieloma problemami, z jakimi spotykamy się w naszej pracy. Stosując peelingi, możemy osiągać doskonałe efekty terapeutyczne. Kosmetologia dysponuje dziś wieloma narzędziami, które można wykorzystać w procesach odmładzania i regeneracji skóry, i niewątpliwie peelingi są jednym z nich.

W procesie terapeutycznym przy użyciu chemicznej eksfoliacji bardzo istotne jest, aby dobrze dobrać właściwości i stężenia preparatów do problemu skóry. Aby wykonywać tego rodzaju zabiegi i uzyskiwać doskonałe efekty oraz unikać powikłań, należy dysponować fachową wiedzą, którą przez cały czas trzeba pogłębiać i aktualizować. Na rynku nieustannie pojawiają się nowe substancje aktywne, technolodzy stosują innowacyjne nośniki i uzupełniające składniki aktywne – pochodzenia roślinnego lub biotechnologicznego.

Działanie peelingów

Niezależnie od pochodzenia wszystkie substancje peelingujące wywołują trzy stadia odmładzania tkanki: zniszczenie, eliminację i regenerację. Wszystkim tym etapom towarzyszy stan zapalny o kontrolowanym przebiegu.

Jeśli chodzi o głębokość działania eksfoliacji chemicznej, mamy do wyboru:

peelingi bardzo powierzchowne (uszkodzenie do poziomu warstwy kolczystej naskórka);
peelingi powierzchowne (wnikają wyłącznie do warstwy podstawnej naskórka);
peelingi średnio głębokie, powodujące całkowite zniszczenie naskórka oraz całkowite lub częściowe zniszczenie warstwy brodawkowatej skóry;
peelingi głębokie, powodujące całkowite zniszczenie naskórka, sięgające do poziomu środkowej strefy warstwy siateczkowatej skóry właściwej.

Peelingi medyczne. Medyczny peeling chemiczny – jest to kontrolowane złuszczanie skóry na skutek działania substancji, które są pochodzenia biologicznego bądź chemicznego.  Za pomocą peelingu pozbywamy się defektów kosmetycznych bądź też zmian chorobowych, które są w obrębie naskórka i skóry właściwej. W zależności od zastosowanych preparatów możemy regulować głębokość złuszczania.

Mikrodermabrazja z peelingiem migdałowym.  Zabieg w  cenie 149,00 zamiast 250,00. 

Mikrodermabrazja – to peeling mechaniczny, polegający na mechanicznym ścieraniu górnych warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia.Poprzez regulację przepływu podciśnienia kryształków można kontrolować głębokość złuszczania. Dzięki usunięciu zrogowaciałego naskórka dochodzi do regeneracji i tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Dodatkowo mikrodermabrazja skutecznie oczyszcza skórę. Dzięki temu zabiegowi skóra wygląda młodziej, jędrniej i jest bardziej elastyczna.

Nowość INNO PEEL BIO-CZabieg w  cenie 190,00 zamiast 350,00.

Unikalne połączenie dwóch preparatów w jednym zabiegu pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych typu I i III, które stymulują przebudowę włókien elastycznych oraz uszczelniają ściany naczyń włosowatych. Działa również silnie antyoksydacyjnie, reguluje melanogenezę oraz przywraca skórze blask i napięcie.EFEKTY KURACJI
– silna rewitalizacja skóry twarzy.
– działanie głęboko regenerujące i antyoksydacyjne.
– hamowanie procesów starzenia się skóry.
– rozjaśnienie istniejących przebarwień.
– redukcja rumienia.
– regulacja wydzielania sebum.
Power RETI-VIT C.  Zabieg w  cenie 190,00 zamiast 350,00.
Zaawansowany zabieg odmładzająco – rozjaśniający z inteligentną technologią peptydowej kapsuły C-5 .
Zabieg przeznaczony d;a osób gdzie jest cera pozbawiona blasku, z oznakami zmęczenia, narażona na stres oksydacyjny, wyrównanie kolorytu skóry i rozjaśnianie przebarwień, cera wymagająca odmłodzenia i rozświetlenia.
Działanie:
• wygładza i rozświetla skórę,
• poprawia wygląd i strukturę skóry,
• zwiększa syntezę kolagenu w skórze,
• rozjaśnia przebarwienia i przeciwdziała powstawaniu nowych zmian,
• chroni przed fotostarzeniem,
• przywraca jednolity koloryt skórze (balansuje ton skóry),
• działa antyoksydacyjnie skutecznie zwalczając wolne rodniki.
Zalecenia:  Zabiegi można wykonywać przez cały rok, z zachowaniem wysokiej ochrony UV.

Depitach 3   Zabieg w  cenie 290,00 zamiast 400,00.  przeznaczony do intensywnego działania na skórę, tak by zmniejszyć zmiany estetyczne wymagające bardziej ukierunkowanej terapii. Zawiera unikalne połączenie składników aktywnych, które zwiększają restrukturyzację naskórka, kontrolują syntezę melaniny i znacznie wzmacniają  jędrność i elastyczność skóry. Wskazanie to głównie – melasma, silne przebarwienia posłoneczne, starcze, pozapalne, piegi. Efekty zabiegu to rozjaśnienie przebarwień na różnej głębokości,  silne działanie przeciwzmarszczkowe,  poprawa stanu skóry tłustej i łojotokowej, zwężenie porów skóry.

INNO-PEEL Lightening  zabieg złuszczająco – rozjaśniający.  Zabieg w  cenie 270,00 zamiast 350,00. 

Posiada wyjątkowo silne właściwości rozjaśniające skórę a jego unikalny skład tworzą pochodne witaminy A oraz aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Preparat działa aktywnie na dwóch poziomach – zarówno na poziomie naskórka jak i skóry właściwej.Efekt: Po zastosowaniu peelingu następuje intensywna odbudowa naskórka oraz przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych. Zaletą INNO-PEEL Whitening jest działanie na różnych poziomach skóry. Na poziomie naskórka następuje pobudzenie regeneracji komórkowej a tym samym pogrubienie skóry i naskórka. Na poziomie skóry właściwej działanie peelingu skutecznie hamuje i rozprasza akumulację melaniny.