kwas hialuronowy klinika magnolia
AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

PROJEKT METAMORFOZY czyli „Odkryj swoją piękną stronę na wiosnę”

  • Kwiecień 23, 2019

Wiosna Wiosna Wiosna ! i nowości
Zapraszamy do udziału w nowym projekcie !
Zespół Klinika zdrowia i urody Magnolia. Łódź wraz z marką #Teosyal i portalem #Urodizdrowie.pl przygotował dla naszych Klientów (i nie tylko) specjalną niespodziankę – PROJEKT METAMORFOZY czyli „Odkryj swoją piękną stronę na wiosnę”.
Do udziału zapraszamy wszystkie osoby, które pragną poprawić swój wygląd wykorzystując do tego najnowsze osiągnięcia z dziedziny medycyny estetycznej. W czasie metamorfoz w Klinice nasi specjaliści – lekarze medycyny estetycznej zadbają o Twoje piękno. W ramach metamorfoz zostaną wykonane zabiegi z zakresu modelowania owalu twarzy, wolumetrii, rewitalizacji, odżywienia i mezoterapii oparte na kwasie hialuronowym marki #Teosyal, które bezpiecznie poprawią Twój wygląd, odmłodzą i ukażą nową stronę piękna.

Udział w metamorfozach może wziąć każda osoba, która spełnia następujące warunki:
– wyśle zgłoszenie w terminie do 10 maja na wskazany adres mailowy klinikamagnoliarecepcja@wp.pl
– załączy zdjęcie w trzech ujęciach dwa profile i na wprost oraz oświadczenie że jest osobą zdrową bez przeciwwskazań do zabiegów medycyny estetycznej
– wyrazi zgodę zgodnie z RODO na publikację wizerunku w mediach społecznościowych zdjęcia przed i po (zdjęcia mogą być wykorzystane w publikacjach medialnych, prasowych oraz naukowych)
– napisze w mailu na wskazany adres co w swoim wyglądzie lubi, co chciałaby zmienić metodami niechirurgicznymi i dlaczego to ona powinna zostać wybrana do naszej metamorfozy.
– udostępni na swoim profilu informację o Konkursie i zaprosi inną osobę która mogłaby kwalifikować się do programu.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 20 maja a osoba wybrana może skorzystać z wygranej tylko we wskazanym terminie w klinice ustalonym. Po wyłonieniu zwycięzcy klinika Magnolia skontaktuje się z osobą w celu umówienia konsultacji podczas której specjalista lekarz medycyny estetycznej omówi zabieg lub zabiegi które chciałaby wykonać w ramach metamorfozy zabiegi zostaną wykonane wyłącznie na produktach marki #Teosyal. Możliwe jest wykonanie zabiegów podczas kilku wizyt o ile zostanie to wcześniej uzgodnione z lekarzem podczas konsultacji.

Nie można zrzec się wygranej na rzecz innej osoby.
W ramach projektu metamorfozy przewidujemy opracowywanie obszarów
– wolumetria policzków
– modelowanie owalu twarzy
– modelowanie ust
– seria zabiegów mezoterapii
– zabieg rewitalizacji szyi oraz rewitalizacji dłoni

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany wyślij swoje zgłoszenie natychmiast.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy!

Serwisy Facebook i Instagram nie są organizatorami, sponsorami i w żaden sposób nie są związane z konkursem, nie ponoszą też żadnej odpowiedzialności za jego wynik, treść i przeprowadzenie