wypelnianie
AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

Piękna naturalnie … wypełnienie bruzd w super cenie 650,00 zamiast 900,00

  • Grudzień 28, 2019

Potrzebujesz idealnego odmłodzenia, podkreślenia w naturalny sposób Twojego piękna, wypełnienia bruzd  ? Skorzystaj z nowej oferty Zabieg wypełniania bruzd w cenie 650 zł zamiast 900 zł.

Innowacyjne produkty szwajcarskiej marki Teosyal  RHA to produkty z kwasem hialuronowym które pozwalają zaspokoić wszystkie oczekiwania pacjenta, niezależnie czy chodzi o delikatną korektę czy wygładzenie zmarszczek powierzchownych czy też wypełnianie głębokich zmarszczek i bruzd. Nowe wypełniacze są bardzo skuteczne i pozwalają osiągać znakomite rezultaty.
Bez efektu maski   !
Gama  wypełniaczy obu została zainspirowana marzeniami i potrzebami współczesnych kobiet, które pragną zachować młodą, piękną skórę jak najdłużej, ale nie chcą wyglądać sztucznie czy nienaturalnie.Preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które przywracają naturalną wolumetrię, wypełniają bruzdy i zmarszczki i poprawiają gęstość, jakość oraz nawilżenie skóry, regenerując ją od wewnątrz. Gama jest wzbogacona o lidokainę, substancję znieczulającą, która sprawia, że zabiegi  są wyjątkowo komfortowe.

 

ZALETY ZABIEGU :

► Wysokie stężenie KWASU HIALURONOWEGO zapewniające doskonałe nawilżanie
► Poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi oraz kwasu hialuronowego
► Regeneracja, korekcja zmarszczek powierzchownych okolicy oka oraz ust
► Widoczna poprawa jakości skóry, zagęszczenie i poprawa sprężystości
► Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis