odmładzanie likwidacja zmarszczek
AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

Piękna naturalnie … wolumetria, hialuronowy lifting w super cenie 1500,00 zamiast 2200,00

  • Grudzień 9, 2018

Oferta Grudzień

Potrzebujesz idealnego odmłodzenia, podkreślenia w naturalny sposób Twojego piękna, uniesienia i liftingu za pomocą nici hialuronowych ? Skorzystaj z nowej oferty  oferującej kompleksowy efekt odmłodzenia w jednym zabiegu. Gwarantowany efekt zabiegu ! Dzięki podwójnej ilości kwasu hialuronowego  w zabiegu możemy uzyskać efekt wymarzonej  wolumetrii , uzupełnienia utraconej tkanki  oraz  hialuronowy lifting .  Skorzystaj z oferty w grudniu z połączenia dwóch zabiegów subtelnego wypełniacza i efektywnej mezoterapii w jednym .

Wartość pakietu 2200,00 w ofercie łączonej 1500,00.

Innowacyjne produkty szwajcarskiej marki Teosyal  RHA to produkty z kwasem hialuronowym które pozwalają zaspokoić wszystkie oczekiwania pacjenta, niezależnie czy chodzi o delikatną korektę czy wygładzenie zmarszczek powierzchownych czy też poprawę wolumetrii i wypełnianie głębokich zmarszczek i bruzd. Nowe wypełniacze są bardzo skuteczne i pozwalają osiągać znakomite rezultaty.
Bez efektu maski   !
Gama  wypełniaczy obu została zainspirowana marzeniami i potrzebami współczesnych kobiet, które pragną zachować młodą, piękną skórę jak najdłużej, ale nie chcą wyglądać sztucznie czy nienaturalnie.Preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które przywracają naturalną wolumetrię, wypełniają bruzdy i zmarszczki i poprawiają gęstość, jakość oraz nawilżenie skóry, regenerując ją od wewnątrz. Gama jest wzbogacona o lidokainę, substancję znieczulającą, która sprawia, że zabiegi  są wyjątkowo komfortowe.

Rekordowo długi czas utrzymywanie się preparatów w skórze – 18 miesięcy.

Wypełniacze  oprócz zaawansowanej technologii i naturalnego efektu odmładzania wyróżnia także wyjątkowa trwałość wynoszącą aż 18 miesięcy i wyjątkową tolerancję w skórze. Przez cały okres badania nie stwierdzono działań niepożądanych ani powikłań po stosowaniu preparatów czas rekonwalescencji po zabiegu „down time”, jest wyjątkowo krótki.

ZALETY ZABIEGU :

► Wysokie stężenie KWASU HIALURONOWEGO zapewniające doskonałe nawilżanie
► Poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi oraz kwasu hialuronowego
► Regeneracja, korekcja zmarszczek powierzchownych okolicy oka oraz ust
► Widoczna poprawa jakości skóry, zagęszczenie i poprawa sprężystości
► Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis