odmładzanie likwidacja zmarszczek
PROMOCJE

Piękna naturalnie … wolumetria, hialuronowy lifting w super cenie 1350,00 zamiast 1700,00

  • Grudzień 17, 2017

Oferta Grudzień

Potrzebujesz idealnego odmłodzenia, podkreślenia w naturalny sposób Twojego piękna, uniesienia i liftingu za pomocą nici hialuronowych ? Skorzystaj z nowej oferty  oferującej kompleksowy efekt odmłodzenia w jednym zabiegu. Gwarantowany efekt zabiegu ! Dzięki podwójnej ilości kwasu hialuronowego  w zabiegu możemy uzyskać efekt wymarzonej  wolumetrii , uzupełnienia utraconej tkanki  oraz  hialuronowy lifting .  Skorzystaj z oferty w grudniu z połączenia dwóch zabiegów subtelnego wypełniacza i efektywnej mezoterapii w jednym .

Wartość pakietu 1800,00 w ofercie łączonej 1350,00.

Innowacyjne produkty producentów marki Filorga Art Filler lub Neuvia Intense to produkty z kwasem hialuronowym które pozwalają zaspokoić wszystkie oczekiwania pacjenta, niezależnie czy chodzi o delikatną korektę czy wygładzenie zmarszczek powierzchownych czy też poprawę wolumetrii i wypełnianie głębokich zmarszczek i bruzd. Nowe wypełniacze są bardzo skuteczne i pozwalają osiągać znakomite rezultaty.
Bez efektu maski   !
Gama  wypełniaczy obu została zainspirowana marzeniami i potrzebami współczesnych kobiet, które pragną zachować młodą, piękną skórę jak najdłużej, ale nie chcą wyglądać sztucznie czy nienaturalnie.Preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które przywracają naturalną wolumetrię, wypełniają bruzdy i zmarszczki i poprawiają gęstość, jakość oraz nawilżenie skóry, regenerując ją od wewnątrz. Gama jest wzbogacona o lidokainę, substancję znieczulającą, która sprawia, że zabiegi  są wyjątkowo komfortowe.

Rekordowo długi czas utrzymywanie się preparatów w skórze – 18 miesięcy.

Wypełniacze  oprócz zaawansowanej technologii i naturalnego efektu odmładzania wyróżnia także wyjątkowa trwałość wynoszącą aż 18 miesięcy i wyjątkową tolerancję w skórze. Przez cały okres badania nie stwierdzono działań niepożądanych ani powikłań po stosowaniu preparatów czas rekonwalescencji po zabiegu „down time”, jest wyjątkowo krótki.

Neuvia Hydro Organic to mezoterapia zdolna  znacząco poprawiać jakość skóry. Jej celem jest dostarczenie  substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. Powodzenie zabiegu zależy w dużej mierze od jakości zastosowanego produktu i powtarzalności sesji. Neauvia Organic Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Indywidualnie do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 3-4 zabiegów w odstępach 3 tygodni.
ZALETY ZABIEGU :

► Wysokie stężenie KWASU HIALURONOWEGO zapewniające doskonałe nawilżanie
► Poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi oraz kwasu hialuronowego
► Regeneracja, korekcja zmarszczek powierzchownych okolicy oka oraz ust
► Widoczna poprawa jakości skóry, zagęszczenie i poprawa sprężystości
► Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis