Światowy HIT bezpiecznego i skutecznego przywracania jędrności, napięcia i redukcji rozstępów na skórze.

Naukowo udokumentowana indukcja nowego kolagenu i elastyny, dająca szybkie i spektakularne efekty.

Idealny dla osób, które poszukują czegoś silniejszego, niż klasyczne zabiegi pielęgnacyjne i jednocześnie czegoś mniej radykalnego, niż inwazyjne zabiegi medyczne, czy ingerencja chirurgiczna. Metoda, która w żaden sposób nie ogranicza aktywności życiowej.

MEZO-POJĘDRNIANIE SKÓRY CIAŁA

Jak działa mikronakłuwanie?
Mikronakłuwanie wykonuje się za pomocą Mezzorolera DMN z 1080 igiełkami tytanowymi. Uruchamia ono szereg procesów regeneracyjnych w głębszych warstwach skóry ciała, prowadzących do uwalniania czynników wzrostu biorących udział w procesie gojenie ran, czyli pobudzenia aktywności fibroblastów. Prowadzi to do zwiększonej syntezy elementów strukturalnych skóry – kolagenu i elastyny. Jednocześnie mikronakłuwanie wielokrotnie (1 tys. – 10 tys. razy!) zwiększa przenikalność do skóry składników aktywnych, zawartych w aplikowanych w czasie zabiegu kosmetykach, dając w rezultacie spektakularne efekty działania. Technika ta jest podobna do znanego w medycynie estetycznej zabiegu mezoterapii.

Zabieg: MEZO-POJĘDRNIANIE
Zdecydowanie poprawia jakość skóry. Zapobiega powstawaniu oznak starzenia się, odmładza, ujędrnia i nawilża skórę, pozwala zachować jej zdrowy i piękny wygląd.

Kiedy i komu polecamy?

  • Kobietom dla przywrócenia pięknego, jędrnego brzucha po ciąży.
  • Osobom, których skóra z powodu odchudzania, ciąży, czy upływu czasu straciła jędrność i elastyczność.

Przebieg zabiegu
Zabieg wykonuje wyłącznie wykwalifikowany personel. Rozpoczyna go peeling wybranej partii ciała, następnie specjalistka wykonuje ręczny masaż i mikronakłuwanie odpowiednią techniką. Tworzy ono w skórze setki tysięcy mikrokanalików! Kolejny etap to wmasowanie pojędrniającego mezo-koktajlu FIRMING, który dzięki mikrokanalikom intensywnie penetruje skórę i stymuluje procesy odnowy włókien sprężystych i elastycznych. Zabieg kończy nałożenie na skórę maski kojąco-regeneracyjnej. Autorskim elementem zabiegu jest naświetlanie skóry światłem LED, mającym wpływ na przyspieszenie i spotęgowanie działania ujędrniającego.
Już po pierwszym zabiegu pojawia się uczucie, że skóra „pracuje”.
Zalecana kuracja: 6-8 zabiegów (1 x w tygodniu).
Proponujemy również kontynuację mikronakłuwania w pielęgnacji domowej.

Rezultaty po serii zabiegów

  • Wygładzenie i odmłodzenie wyglądu skóry ciała.
  • Pojędrnienie i intensywna regeneracja skóry po ciąży, kuracjach odchudzających itp.
  • Zwiększenie napięcia skóry w newralgicznych miejscach tj. brzuch, pośladki, uda ramiona.
  • Pozytywne pogrubienie, wzmocnienie i poprawa struktury skóry.

 CENA ZABIEGU:

Czas trwania: ok. 1,0  godz. w cenie  190,00

koszt rolera do 5 zabiegów 90,00