mezoterapia nawilzanie skóry kwas hialuronowy
AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

MEZOTERAPIA od 350,00 zł ! Nie trać młodości. Nawilżanie, rewitalizacja, stymulacja produkcji kolagenu na Dzień Kobiet

  • Marzec 4, 2019

 Teosyal Redensity I   to mezoterapia przywracająca skórze odpowiedni poziom jej nawilżenia. Polecana również do przywracania objętości w przypadku, kiedy nie chcemy decydować się na wypełniacz – idealnie wypełnia drobne zagłębienia i zmarszczki, uwydatnia kości policzkowe.

Kwas hialuronowy jest głównym składnikiem istoty podstawowej tkanki. Jego budowa umożliwia zatrzymywanie wody o masie tysiąckrotnie większej niż jego masa. Jest on rozmieszczony w całej tkance skórnej i nawilża on skórę, jednak jego ilość maleje z wiekiem. Skóra staje się cienka i krucha oraz pojawiają się na niej pęknięcia. Teosyal® PureSense Redensity I jest preparatem na bazie kwasu hialuronowego, który pozwala zachować nawilżenie i wzmocnić skórę. Ulega rozpadowi biologicznemu i powoli wchłania się. W celu uzyskania zadowalającego poziomu nawilżenia konieczne jest powtarzanie zabiegu co jakiś czas.

Zabieg mezoterapii twarzy  w cenie 550,00 zamiast 700,00 RABAT 30 % !

 

Mezoterapia peptydowa Dermaheal  PEPTYDY – „INTELIGENTNE” CZĄSTKI NAPRAWCZE  Mezoterapia peptydowa (biomimetyczna) to najnowsze osiągnięcie inżynierii generycznej! Preparaty Dermaheal są bogate w kwas hialuronowy oraz ponad 50 aktywnych składników:

To sprawdzony, mało inwazyjny sposób na poprawę jędrności skóry, jej nawilżenie i głęboką rewitalizację. Polecany jest zarówno osobom, które dostrzegły u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry, jak i tym, u których proces ten jest już bardziej zaawansowany.  Może być stosowana miejscowo, np. na okolicę oczu, lub kompleksowo, np. na całą twarz, dłonie, dekolt, szyję czy skórę głowy. NAJLEPSZY PRODUKT DO MEZOTERAPII w konkursie: Perły Dermatologii Estetycznej 2013 Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Co to są peptydy biomimetyczne?  Peptydy biomimetyczne to uzyskiwane syntetycznie krótkie łańcuchy aminokwasów identyczne z czynnikami wzrostu znajdującymi się w naszej skórze. Podawane bezpośrednio do skóry, podejmują pracę dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Mezoterapia jest najskuteczniejszą metodą aplikacji peptydów, dzięki której trafiają one aż do skóry właściwej. Peptydy biomimetyczne to „inteligentne” substancje, które docierają głęboko do miejsca przeznaczenia i przywracają właściwe procesy zachodzące w skórze. Skład preparatu  to głównie
• witaminy,
• mikroelementy,
• koenzymy,
• peptydy,

ZALETY MEZOTERAPII DERMAHEAL

• innowacyjna mezoterapia biomimetyczna
• gwarancja efektywnego odmłodzenia
• stuprocentowa skuteczność w walce z cellulitem, trwałymi zmarszczkami oraz przebarwieniami
• doskonała metoda profilaktyki hamująca proces starzenia się skóry
• unikalna kombinacja liczby aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych
• niepowtarzalne efekty w pielęgnacji skóry i włosów

350 zł  zamiast 450,00  mezoterapia twarzy 

 450,00  zamiast 700,00 twarz i szyja 

oferta do 15 marca 2019