mezoterapia nawilzanie skóry kwas hialuronowy
PROMOCJE

MEZOTERAPIA od 350,00 zł ! Nie trać młodości. Nawilżanie, rewitalizacja, stymulacja produkcji kolagenu

  • Luty 25, 2020

mezoterapia, Hialuronowe nawilżenie !  Nie trać młodości.  Skorzystaj z zabiegu mezoterapii igłowej intensywnie nawilżającej twarz.

Nasze propozycje to

ORGANIC HYDRO DELUXE. Nawilżanie, rewitalizacja, stymulacja produkcji kolagenu w doskonałej cenie promocyjnej 590,00 zamiast 800,00 zł za twarz oraz szyję . RABAT 30 % !

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych,  zdolny znacząco poprawiać jakość skóry. Jej celem jest dostarczenie  substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie.
Powodzenie zabiegu zależy w dużej mierze od jakości zastosowanego produktu i powtarzalności sesji. Neauvia Organic Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Indywidualnie do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 3-4 zabiegów w odstępach 3 tygodni.
ZALETY ZABIEGU :

► Wysokie stężenie KWASU HIALURONOWEGO zapewniające doskonałe nawilżanie
► Poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi oraz kwasu hialuronowego
► Regeneracja, korekcja zmarszczek powierzchownych okolicy oka oraz ust
► Widoczna poprawa jakości skóry, zagęszczenie i poprawa sprężystości
► Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis

HSR DERMAHEAL Zabieg mezoterapii twarzy 2,5 ml. w cenie 250,00  zamiast 500,00 RABAT 50 % !  Ekskluzywny preparat do rewitalizacji. To nowy, doskonały przeciwutleniacz o wielokierunkowym działaniu. Zawiera kwas hialuronowy, idebenon, koenzymy,nukleotydy i witaminy, które poprawiają strukturę naskórka, zwiększają elastyczność, świetlistość i nawilżanie skóry oraz zapewniają widoczny efekt przeciwzmarszczkowy. Szczególnie skutecznym składnikiem koktajlu jest N-acetylcysteina – substancja o wysokiej, antyoksydacyjnej sile działania. Odgrywa ona kluczową rolę w utrzymywaniu właściwego poziomu glutationu (GSH) w komórkach, chroniąc je przed uszkodzeniem przez zewnętrzne składniki i ich toksycznym wpływem.