Maniciure i Pediciure

Dłonie są bardzo ważnym elementem urody, dlatego powinny być piękne i zadbane, bez względu na wiek i płeć. W naszej ofercie znajdą państwo zabiegi w zakresie :

Manicure biologiczny  Manicure męski Manicure klasyczny Manicure francuski Manicure bezpieczny dla kobiet w ciąży, Manicure japoński Manicure hybrydowy Malowanie paznokci lakierem, Malowanie paznokci lakierem hybrydowym, Usuwanie hybrydy z nałożeniem odżywki, Zabieg parafinowy, Zabieg łagodząco – nawilżający na dłonie, Zabieg odżywczo – regenerujący na dłonie, Zabieg wygładzająco – rozjaśniający na dłonie, Zabieg pielęgnacyjny dłoni z olejkami eterycznymi, Masaż dłoni świecą

Regularny pedicure gwarantuje, że stopy będą utrzymane w doskonałej kondycji. Pedicure to przecież nie tylko ładne paznokcie, ale też gładkie stopy i pięty. Najprostszy pedicure zajmuje niewiele czasu i bywa bardzo przyjemny.
O stopy powinniśmy dbać przez cały rok. Nie tylko paznokcie, ale powierzchnia całej stopy i pięty wymagają cierpliwej i systematycznej pielęgnacji.
Regularne ścieranie naskórka, piłowanie paznokci i nawilżanie skóry pomaga utrzymać stopy w doskonałej kondycji. Pedicure wykonuj co 3-4 tygodnie. Dzięki częstym zabiegom unikniesz wrastania paznokci, zarastania skórek i popękanych, żółtych pięt. Wypielęgnowane, piękne stopy można bez obaw pokazywać w klapkach i sandałach. W naszej ofercie znajdą państwo zabiegi w zakresie:

Pedicure klasyczny, Pedicure francuski , Pedicure hybrydowy , Pedicure męski, Zabieg odżywczo- regenerujący na stopy z masażem, Zabieg pielęgnacyjny stóp z olejkami eterycznymi.