motylki  wiotka skóra na kolanach
AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

Zauważyłaś wiotką skórę nad kolanami, mało estetyczne wiotkie motylki pod ramionami ?

  • Czerwiec 25, 2019

Zauważyłaś wiotką skórę nad kolanami ?
albo mało estetyczne wiotkie motylki pod ramionami ?
Mamy idealne rozwiązanie w promocyjnej cenie !

Wiele kobiet, które odwiedza nasz gabinet, skarży się na problem w postaci spadku jędrność  sprężystości skór w wybranych partiach. Pojawia się on mimo regularnych ćwiczeń i stosowanej diety. Dodatkowo z wiekiem włókna kolagenowe ulegają zanikaniu, więc nie sprzyja nam również upływ czasu. Jeszcze do niedawna jedynym sposobem na poprawę wyglądu tego obszaru były zabiegi chirurgiczne. Obecnie możemy poradzić sobie z problemem inaczej.  Wychodząc naprzeciw potrzebom naszym Klientek proponujemy skorzystanie z połączenia zabiegu endermologii z mezoterapią igłową. Endermologia LPG to od dawna doceniany,  złoty standard zabiegów ujędrniających.  Zabieg doskonale działa na napięcie skóry, poprawia metabolizm i ukrwienie. Zwiększa jędrność nawet na bardzo „opornych” partiach. Teraz potęgujemy jego skuteczność dzięki mezoterapii igłowej!

Polecamy preparaty:

Stretchcare – preparat przeznaczony do terapii skóry wiotkiej o silnym działaniu ujędrniającym, napinającym i zagęszczającym skórę. Sprzyja redukcji wiotkości skóry związanymi z procesami starzenia czy  po gwałtownej utracie masy ciała.

Cellucare – aktywny koktajl z kofeiną o działaniu lipolitcznym i drenującym. Przeznaczony do terapii miejsc z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej Wspiera naturalny proces rozkładu i eliminacji podskórnej tkanki tłuszczowej. Sprzyja wygładzeniu i napięciu skóry.

Okolica kolan –
Cena pojedynczego zabiegu endermologia + mezoterapia – 550 zł

Teraz w promocji – 400 zł!

 

Okolica ramion („pelikany”) –
Cena pojedynczego zabiegu endermologia + mezoterapia – 850 zł

Teraz w promocji – 700 zł!