wyszczuplanie i modelowanie sylwetki łódź skuteczne wyszczuplanie
AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

Hity w modelowaniu ciała i walce z cellulitem

  • Czerwiec 13, 2019

Lato tuż tuż a Ty jeszcze nie zadbałaś o wakacyjną sylwetkę? Polecamy nasze programy zabiegów, które pomogą w osiągnięciu idealnej  formy przed słonecznym urlopem. Teraz w promocyjnych cenach:

  1. Program AROSHA

Pakiet trzech zabiegów z bandażami Arosha – intensywnie działającymi na ujędrnienie skóry w najbardziej newralgicznych obszarach. Zabiegi z wykorzystaniem silnie działających koncentratów o właściwościach ujędrniających, napinających  i drenujących.

Do każdego zabiegu z bandażami z pakietu 20 minut drenażu limfatycznego  nóg – GRATIS!

Pakiet w cenie  510 zł*.
Koszt pojedynczego zabiegu bandaże Arosha + drenaż Limfatyczy – 240 zł.

OSZCZĘDZASZ 210 zł!

  1. Program ENDERMOLOGIA LPG

Pakiet 10 40-minutwych zabiegów endermologii obejmujących całe ciało.  Zabieg doskonale działa na ujędrnienie skóry, poprawia metabolizm i ukrwienie. Zwiększa napięcie nawet na bardzo „opornych” partiach.  Do pakietu zabieg BODY REPAGEN na wybraną partię GRATIS (zabieg o wartości 160 zł)!

Pakiet w cenie  1100 zł*.
Koszt pojedynczego zabiegu endermologii 140 zł
OSZCZĘDZASZ 460 zł!

  • Pakiet VENUS LEGACY I

Pakiet 5 zabiegów Venus Legacy na jedną wybraną partię ciała. Zabieg z wykorzystaniem fali RF, pola magnetycznego i masażu próżniowego – ujędrnia, rozbija tkankę tłuszczową, modeluje opracowywane obszary ciała.

Do pakietu zabieg Celu Firm Expert  – zabieg pielęgnacyjny z peelingiem, aplikacją silnie skoncentrowanej ampułki ujędrniającej oraz masażem na bazie aktywnych koncentratów. Doskonale uzupełnia pakiet zabiegów z wykorzystaniem urządzeń.

Pakiet w cenie  1500 zł*.
Koszt pojedynczego zabiegu Venus Legacy na jedną partię – 350 zł
Wartość zabiegu Cellu Firm Expert –  210 zł
OSZCZĘDZASZ 460 zł!

  1. Pakiet VENUS LEGACY II

Pakiet 3 zabiegów Venus Legacy na dwie wybrane partie ciała (w trakcie jednego zabiegu). Zabieg z wykorzystaniem fali RF, pola magnetycznego i masażu próżniowego – ujędrnia, rozbija tkankę tłuszczową, modeluje opracowywane obszary ciała.

Do pakietu zabieg Cellu Firm Expert  – zabieg pielęgnacyjny z peelingiem, aplikacją silnie skoncentrowanej ampułki ujędrniającej oraz masażem na bazie aktywnych koncentratów. Doskonale uzupełnia pakiet zabiegów z wykorzystaniem urządzeń.

Pakiet w cenie  1650 zł*.
Koszt pojedynczego zabiegu Venus Legacy na dwie partie – 650 zł
Wartość zabiegu Cellu Firm Expert –  210 zł
OSZCZĘDZASZ 510  zł!

*Ceny pakietów obowiązują do końca czerwca przy jednorazowej wpłacie.