wyszczuplanie i modelowanie sylwetki łódź skuteczne wyszczuplanie
AKTUALNOŚCI / BLOG PROMOCJE

Hity w modelowaniu ciała i walce z cellulitem

  • Maj 17, 2020

Lato tuż tuż a Ty jeszcze nie zadbałaś o wakacyjną sylwetkę? Polecamy nasze programy zabiegów, które pomogą w osiągnięciu idealnej  formy przed słonecznym urlopem. Teraz w promocyjnych cenach:

Pakiet Exiliss Slim Body
5 zabiegów exiliss  w super cenie 250,00 zł zamiast 350,00  zyskujesz 30 % na każdym zabiegu . Do pakietu na wybraną partię ciała + 1 zabieg gratis!  Wartość pakietu 6 zabiegów 2100 zł – teraz w cenie 1500 zł.  Pakiet przeznaczony dla osób oczekujących ujędrnienia i  szybkiej poprawy jakości skóry  zyskujesz rabat – 30 % !


Pakiet Cavi Lipo Ultradźwiękowa Terapia Wyszczuplająca
5 zabiegów Cavi Lipo o wartości  1250,00  i 5 zabiegów Endermologia o wartości 750,00 w super cenie  na wybraną partię ciała. Dwa zabiegi  w jednej procedurze zabiegowej.  Wartość pakietu 10 zabiegów  2000,00 zł – teraz w cenie 1300 zł  zyskujesz abat – 35 %
Maksymalny efekt przy jednej wizycie. Dzięki połączeniu tych dwóch zabiegów modelujemy całe ciało oraz uderzamy w miejsca, które potrzebują dodatkowego bodźca. Ultradźwiękowa głowica Cavi Lipo rozbija tkankę tłuszczową w miejscach, gdzie trudno zadziałać skutecznie innymi metodami. Dzięki nowoczesnej technologii z zastosowanie chłodzenia w głowicy, zabieg nie rozgrzewa powierzchniowo skóry, dzięki czemu jest bezpieczny także przy skórach naczyniowych, z tendencją do pękania naczyń. Zastosowana zaraz po nim endermologia rozprowadza rozbitą ultradźwiękami tkankę tłuszczową, dzięki czemu sylwetka modelowana jest równomiernie.
 
Pakiet Slim Fast Exiliss Terapia  Intensywnej Falii Radiowej z Endermologią
5 zabiegów Exiliss  o wartości 1750,00  i 5 zabiegów Endermologia o wartości 750,00  jednej procedurze zabiegowej. Pakiet przeznaczony dla osób oczekujących wyszczuplenia sylwetki w określonych obszarach opornych na ćwiczenia.

Wartość pakietu 10 zabiegów  2500 zł – teraz w cenie 1750 zł  zyskujesz rabat – 30 % 

Maksymalny efekt przy jednej wizycie. Dzięki połączeniu tych dwóch zabiegów modelujemy całe ciało oraz uderzamy w miejsca, które potrzebują dodatkowego bodźca. Technologia RF to najmocniejsza z nieinwazyjnych metod usuwania tkanki tłuszczowej. Zastosowany zaraz po zabiegu masaż próżniowy zapewnia efekt drenażu i dodatkowego modelowania.
Pakiet  Slim Body  Terapia Intensywnej podczerwieni  i drenażu tkanki tłuszczowej  Vella Smooth
Pakiet zabiegów  3 x Vella Smooth  30 minut  o wartości 750 zł  w połączeniu z bandażami  Arosha  o wartości 750 zł  na strategiczne partie w jednej procedurze zabiegowej.  Pakiet przeznaczony dla osób oczekujących wyszczuplenia i ujędrnienia  obszarów lokalnie obciążonych tkanką tłuszczową . Pakiet 6  zabiegów  o wartości 1500,00  w cenie 900 zł  zyskujesz rabat – 40 %
Intensywne działanie na wybranej partii ciała. Zabieg rozpoczynamy od Vella Smooth , która rozgrzewa tkankę, drenuje ją i pobudza mikrokrążenie. Dzięki temu zastosowane w bandażach Arosha substancje aktywne wnikają lepiej i głębiej. Takie połączenie sprawia, że działamy na różnych poziomach skóry i tkanki tłuszczowej osiągając spotęgowany efekt zabiegu.
Pakiet Slim Fast Body Terapia Intensywnej podczerwieni  i drenażu tkanki tłuszczowej
Pakiet zabiegów 3 x Vella Smooth 30 minut  o wartości 750 zł  w połączeniu z terapią  bandażami  Arosha o wartości 750 zł na strategiczne partie w jednej procedurze zabiegowej oraz  3 zabiegi endermologii 40 minut o wartości 450,00 . Pakiet 9 zabiegów o wartości 1950,00  w cenie 1200 zł zyskujesz rabat 40 % ! 
 Pakiet dla osób, które mogą pozwolić sobie na dwie wizyty tygodniowo. Połączenie Velli i Bandaży Arosha skutecznie uderza w problem miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. Endermologia natomiast modeluje całą sylwetkę, poprawia jędrność skóry oraz zapewnia drenaż limfatyczny, dzięki czemu pozbywamy się nadmiaru wody z organizmu.
  1. Program AROSHA

Pakiet trzech zabiegów z bandażami Arosha – intensywnie działającymi na ujędrnienie skóry w najbardziej newralgicznych obszarach. Zabiegi z wykorzystaniem silnie działających koncentratów o właściwościach ujędrniających, napinających  i drenujących.

Do każdego zabiegu z bandażami z pakietu 20 minut drenażu limfatycznego  nóg – GRATIS!

Pakiet w cenie  510 zł*.
Koszt pojedynczego zabiegu bandaże Arosha + drenaż Limfatyczy – 240 zł.

OSZCZĘDZASZ 210 zł!

  1. Program ENDERMOLOGIA LPG

Pakiet 10 40-minutwych zabiegów endermologii obejmujących całe ciało.  Zabieg doskonale działa na ujędrnienie skóry, poprawia metabolizm i ukrwienie. Zwiększa napięcie nawet na bardzo „opornych” partiach.  Do pakietu zabieg BODY REPAGEN na wybraną partię GRATIS (zabieg o wartości 160 zł)!

Pakiet w cenie  1100 zł*.
Koszt pojedynczego zabiegu endermologii 140 zł
OSZCZĘDZASZ 460 zł!

  • Pakiet VENUS LEGACY I

Pakiet 5 zabiegów Venus Legacy na jedną wybraną partię ciała. Zabieg z wykorzystaniem fali RF, pola magnetycznego i masażu próżniowego – ujędrnia, rozbija tkankę tłuszczową, modeluje opracowywane obszary ciała.

Do pakietu zabieg Celu Firm Expert  – zabieg pielęgnacyjny z peelingiem, aplikacją silnie skoncentrowanej ampułki ujędrniającej oraz masażem na bazie aktywnych koncentratów. Doskonale uzupełnia pakiet zabiegów z wykorzystaniem urządzeń.

Pakiet w cenie  1500 zł*.
Koszt pojedynczego zabiegu Venus Legacy na jedną partię – 350 zł
Wartość zabiegu Cellu Firm Expert –  210 zł
OSZCZĘDZASZ 460 zł!

  1. Pakiet VENUS LEGACY II

Pakiet 3 zabiegów Venus Legacy na dwie wybrane partie ciała (w trakcie jednego zabiegu). Zabieg z wykorzystaniem fali RF, pola magnetycznego i masażu próżniowego – ujędrnia, rozbija tkankę tłuszczową, modeluje opracowywane obszary ciała.

Do pakietu zabieg Cellu Firm Expert  – zabieg pielęgnacyjny z peelingiem, aplikacją silnie skoncentrowanej ampułki ujędrniającej oraz masażem na bazie aktywnych koncentratów. Doskonale uzupełnia pakiet zabiegów z wykorzystaniem urządzeń.

Pakiet w cenie  1650 zł*.
Koszt pojedynczego zabiegu Venus Legacy na dwie partie – 650 zł
Wartość zabiegu Cellu Firm Expert –  210 zł
OSZCZĘDZASZ 510  zł!

*Ceny pakietów obowiązują do końca czerwca przy jednorazowej wpłacie.