magnolia obagi łódźKLINIKA MAGNOLIA ŁÓDŹ OBAGI
PROMOCJE

Dni Otwarte OBAGII bezpłatna analiza skóry i personalny dobór zabiegów tylko dla Ciebie

  • Styczeń 4, 2018

VISIA określa stan skóry za pomocą wartości liczbowych, które jak do tej pory mogły być oceniane bardzo subiektywnie. Łatwe w obsłudze menu oraz jasne i łatwe do zrozumienia raporty umożliwiają zastosowanie odpowiednich narzędzi niezbędnych dla lekarzy i ich personelu aby bardziej efektywnie oferować zabiegi odmładzające i inne niezbędne do prawidłowego dbania o stan skóry.

Zastrzeżona przez firmę Canfield Technologia RBX (Red/Brown Subsurface Analysis) zapewnia niezwykłą możliwość wykrycia i analizy stanu podpowierzchniowych naczynek krwionośnych (kolor czerwony) oraz melaniny (kolor brązowy) w celu precyzyjnego zaplanowania Liczbowa diagnoza cech skóry.

Pomiar wielkości przebarwień, plam dosłonecznych, starczych, obszarów zaczerwienionych (ocena stanu naczynek krwionośnych), zmarszczek, struktury skóry, wielkości i stanu porów,  porfiryn i fotouszkodzeń.

Analizie podlegają :

Przebarwienia punktowe Brązowe lub ciemnoczerwone  plamy skórne, które można odróżnić od wyraźnego koloru i kontrastu od odcienia skóry w tle. Miejsca różnią się rozmiarem i kształtem i zwykle są widoczne gołym okiem. Ich charakter może stanowić o rodzaju uszkodzenia skóry.

Zmarszczki Bruzdy, fałdy lub fałdy w skórze, które mogą się pogłębiać  w wyniku procesów starzenia oraz ekspozycji na słońce i są związane ze zmniejszeniem elastyczności skóry.

Tekstura powierzchni skóry Podwyższone i przygnębione obszary, które wskazują zmiany na powierzchni skóry wpływające na gładkość skóry.

Pory Ujścia  w kanałach potowych. Z powodu zawartości łoju powiększone pory wydają się ciemniejsze niż otaczający kolor skóry i są identyfikowane przez ciemniejszy kolor i okrągły kształt.

UV przebarwienia Absorpcja światła UV przez naskórkową melaninę tuż pod powierzchnią skóry skutkuje wyświetlaniem i wykrywaniem plam UV, które mogą być skutkiem uszkodzeń słonecznych.

Przebarwienia i plamy pigmentacyjne Pigmentacja i przebarwienia na i pod powierzchnią skóry.

Pęknięte naczynka i plamy naczyniowe Skoncentrowane ciemniejsze czerwone obszary, które mogą być związane z różnymi stanami, takimi jak stany zapalne lub pajączki.

card-red-areas card-texture card-wrinkles card-spots